Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

​​6 брейнхаків, які зроблять вас ефективнішими

​​6 брейнхаків, які зроблять вас ефективнішими

Біохакінг – підхід комплексного управління персональним здоров’ям, який був розроблений 10 років тому в Силіконовій долині, для підвищення персональної продуктивності в усіх сферах життя, а не вживлення чипів або зловживання таблетками. Ось кілька крутих брейнхаків, опанувавши які, ви зможете прокачати свою ефективність:

1. End minding. Коли ви щось плануєте, ви починаєте виходити з того, що є. Але ваше завдання – починати з того, який результат хочете отримати. Це дозволяє уникнути попереднього досвіду і піти від того, як ви робили завдання раніше, і знайти інноваційний метод вирішення.

2. Правильні питання. Відчуйте різницю між питаннями «чому продажі впали?» і «як я можу зробити продажі кращими?». Ситуація одна і та сама, але підхід – тотально різний. Ваші результати – це результати питань, які ви ставите собі. Наш мозок – це біокомп’ютер з пошуку відповідей на питання. Тому якість питань дуже важлива.

3. Аудит себе. Дуже важливо протягом дня відстежувати рівень енергії. Якщо ваш рівень енергії на четвірку, а рівень завдання вимагає включення на вісімку, то який сенс братися за нього? Важливо швидко себе прокачати до потрібного рівня.

4. Сильний дедлайн. Слабкий дедлайн – це коли він начебто вже настав, але є ще тиждень, і ви розслабилися. Сильний – це коли ви повинні використовувати результат своєї роботи відразу. Коли ви даєте собі дві години на виконання завдання і в будь-якому випадку після цього будете змушені використовувати результат своєї роботи, ви точно її зробите, причому будете ефективні.

5. Уникнення сірої зони.
Це коли під час роботи ви думаєте про домашні справи, а всі вихідні — про роботу. Уникайте цього будь-якими способами.

6. Тренування мозку. Постійно тренуйте свій мозок. Йдете в магазин — запам’ятайте список покупок. Навіть мікродії дають величезний ефект.

Джерело: Почни щось

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko