Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

​​Кембриджський університет надав вільний доступ до понад 700 своїх підручників

​​Кембриджський університет надав вільний доступ до понад 700 своїх підручників

Карантин вивільнив досить багато вільного часу, який просто необхідно використати для свого розвитку, а міжнародні освітні платформи роблять усе можливе, для того, щоб ми могли ефективно займатися самороозвитком.

Тож, видавництво Cambridge University Press, відкрило онлайн-доступ до понад 700 підручників для студентів вишів.

Книги будуть доступні до кінця травня 2020 року, але лише з браузера — тобто завантажити їх на комп’ютер чи інший пристрій не вдасться.

Отримати доступ до низки видань Cambridge University Press можна через спеціальну онлайн-систему Cambridge Core за посиланням. Тематика книг охоплює різноманітні теми: від історії та мистецтвознавства до політики й міжнародних відносин.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko