Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Ефективна система самоосвіти: правило 5 хвилин

Ефективна система самоосвіти: правило 5 хвилин

Скільки часу в тиждень ви втрачаєте на самоосвіту? Чи можливо ви зовсім забули про це слово одразу після закінчення вищого навчального закладу? Що ж, ніколи не пізно згадати, адже для цього потрібно не так багато.

Саморозвиток та самовдоконалення — це вимога сучасної епохи. Ви повинні шукати і взнавати щось нове, лише в межах своєї спеціалізації щоб бути попереду, а не пасти задніх.

Правило 5 годин — це система постійної самоосвіти, яка заключається в тому, що ви потрібні виділяти не менше 5 годин на тиждень на навчання, роздуми та експерименти,

Читання. Ваша задача впровадити звичку читати кожного дня. Складіть список книг, які допоможуть вам розвиватися в вашій сфері і виділяйте не менше 20 хв в день на їх читання.

Роздуми. Всю отриману інформацію на попередньому етапі важливо не лише запам‘ятати, але й проаналізувати. Проведіть аналіз нотаток, які ви вели під час читання. Дайте собі відповідь на питання — «Як я можу використати ці знання в житті?»

Експерименти. Зверніться до ідей, які у вас виникли на двох попередніх етапах і подумайте як ви можете їх реалізувати на практиці нехай навіть в спрощенном вигляді. Наприлад, працівники Google обов‘язковому порядку виділяють 20% свого робочого часу саме на експерименти та реалізацію своїх ідей.

Джерело: Почни щось

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko