Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

​​Як ефективно обробляти інформацію з прочитаних книг

​​Як ефективно обробляти інформацію з прочитаних книг

Читання – це інвестиція вашого часу і грошей, яка окупається тільки в тому випадку, якщо ви запам’ятовуєте те, що прочитали.

Щоб ефективно абсорбувати інформацію з прочитаних книг, можна використовувати таку систему:

? Під час читання озбройтеся ручкою і маркером, щоб виписувати важливі думки або підкреслювати їх прямо в книзі. Але не перестарайтеся (особливо це просто, якщо ви читаєте електронні екземпляри) — не потрібно виділяти все підряд просто тому, що це цікаво і нескладно.

? Якщо ви читаєте щось таке, що дуже важливо запам’ятати, загинайте верхній або нижній кут сторінки. В електронних книгах можна фотографувати сторінку цілком і зберігати в додатку для нотаток. Дочитавши книжку, поверніться на відмічені таким чином сторінки і перегляньте свої позначки на них.

? Запишіть короткий зміст книги своїми словами або виділіть основну ідею автора, якщо це можливо.Випишіть цитати, які найбільше вам імпонують.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko