Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

​​Як зробити 2020 роком вашого успіху

​​Як зробити 2020 роком вашого успіху

Автор порталу Addicted2Success, бізнесмен і блогер Тім Деннінґ склав короткі, але прицільні життєві уроки, які допоможуть підкорити нові вершини у 2020 році.

1. Цінуй свій час. Ти втрачаєш більше часу, ніж думаєш. Твій смартфон – нова форма прокрастинації. Ти переконуєш себе, що він теж частина роботи, але насправді це не так. Телефон з’їдає твій час, і не визнати цього буде самообманом. Час – це те, що дає змогу вирішувати розумно й продумано. Можна використати його, щоб помріяти або ж додатково підзаробити. Якщо ти працюєш на когось «із 9 до 5», час тим більше потрібен, аби зробити щось для самого себе. Тож припини втрачати свій час.

2. Навчися казати «ні». Який сенс ставити перед собою цілі, якщо ти віддаєш свій дорогоцінний час першому-ліпшому, хто хоче тебе використати? Вчися казати «ні». Кажи «так» лише тоді, коли це зручно й для тебе. Інакше ти постійно матимеш купу термінових завдань і нуль часу на власні справи. Слово «ні» дає тобі свободу. Слово «так» спустошує тебе.

3. Виконуй свої обіцянки. Бувало ж таке, коли тобі щось пообіцяли й не зробили цього? Чи повіриш ти обіцянкам цієї людини наступного разу? Звісно, ні. Виконувати всі свої обіцянки – це суперсила хоча б тому, що ні в кого її немає.
Не обіцяй забагато, а навпаки – настроюй на менші сподівання. А коли ти їх перевершиш, то люди будуть просто в захваті від тебе. Спробуй. Це працює.

4. Будуй. Життя, бізнес, родину, романтичні стосунки, будинок. Коли не будуєш, ти не розвиваєшся. А те, що не розвивається, повільно вмирає.

5. Відпочивай як слід. Виглядає наче суперечність. Та це не так. Потрібно не лише добре працювати, а й влаштовувати собі відпочинок хоча б кілька разів на рік. Якщо не підживлювати свій розум подорожами, то погрузнеш у комфорті й знудишся. А нудьга – найгірше у світі відчуття.

6. Ліпше менше, але краще.
 Якщо ти не в змозі досягнути поставленої мети, це означає, що слід відкинути зайве. Саме це є джерелом зосередженості, а не постійне додавання нових завдань до ідіотського списку справ, невиконання яких змушує тебе почуватися невдахою.
Викреслюй зайве – і матимеш більше часу, щоб зосередитися на дійсно важливих справах. Менше – це насправді більше.

7. Зазнав невдачі – похвали себе. Саме так. Насолодись цим! Це лише ще один життєвий урок, результатами якого можна поділитися з іншими. Наші поразки – це частина нашої цінності для світу. То чому б не святкувати їх так само, як і перемоги?

Повір у себе, у необмеженість свого потенціалу. Новий рік вже прийшов, тож настав час діяти!

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko