Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

​​Єльський університет відкрив безкоштовний доступ до популярного курсу про щастя

​​Єльський університет відкрив безкоштовний доступ до популярного курсу про щастя

Єльський університет відкрив безкоштовний доступ до курсу «The Science of Well-Being» (Наука добробуту). Це один з найпопулярніших курсів університету, який пройшли вже понад 1 мільйон користувачів. Кожен четвертий студент Єльського університету вивчає, як «підвищити своє щастя і виробити більш продуктивні звички».

Курс опублікований на платформі Coursera, його вже пройшли понад мільйон людей. Навчання розраховане на 10 тижнів (20 годин занять).

Під час уроків потрібно буде переглядати відео, читати тексти і проходити інтерактивні завдання. По закінченню курсу ви отримаєте електронний сертифікат.

Пройти курс можна за посиланням.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko