Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

​Поради з книги Браяна Трейсі «Немає виправдань! Сила самодисципліни»

​Поради з книги Браяна Трейсі «Немає виправдань! Сила самодисципліни»

Браян Трейсі ‒ відомий підприємець, психолог та письменник у сфері саморозвитку, автор бестселера «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час». Нині хочемо познайомити вас із книжкою автора «Немає виправдань! Сила самодисципліни», в якій знайдете низку порад про те, як досягати своїх цілей.

Визначте, що ви хочете, і наполегливо працюйте над цим.

1. Опишіть ідеальну версію свого життя. Враховуйте в цьому описі свою ідеальну кар’єру, сімейне життя, матеріальне становище, особисте здоров’я і так далі. Чітко визначте їх.
2. Визначте, що потрібно зробити для досягнення переліченого. Складіть список чітких кроків, які ви можете зробити від сьогодні для досягнення пріоритетних цілей.
3. Почніть діяти, системно працюючи на кожним пунктом. Без виправдань.

Наслідуйте звички успішних людей

1. Проаналізуйте успішних, на вашу думку, людей. Знайдіть таких людей у тій сфері, в якій ви хочете досягти успіху, та постарайтесь зрозуміти, як вони досягли свого успіху. Які конкретні кроки вони зробили, щоб бути там, де є сьогодні? Які навички та звички вони розвивали в собі?
2. Робіть те, що роблять вони. Розвивайте подібні навички та звички, беріть участь у тих самих заходах і так далі.

Зрозумійте, що конкретно вам слід зробити для досягнення цілей.

1. Сформулюйте чесну текстову відповідь на питання: «Чому ви не такі успішні, як хотіли б бути?». Також подумайте та запишіть, яка одна основна навичка допомогла б вам досягти ваших цілей.
2. Сформулюйте відповідь на питання: «Яку навичку ви могли б розвинути, яка допомогла б вам реалізувати більше своїх цілей?»
3. Сформулюйте відповідь на запитання: «Якби ви могли махнути чарівною паличкою і стати повністю компетентним у своїй галузі, яка б із цих навичок мала найбільш позитивний вплив на ваше життя?»
4. Прочитайте свої відповіді. Тепер ви зрозумієте, що найбільше заважає вам досягти цілей, а також те, що вам потрібно покращити в собі.

Докладіть максимум зусиль для досягнення успіху.

1. Запишіть 10 цілей, яких ви хочете досягти в майбутньому. Використовуйте теперішній час, коли пишете ці цілі ‒ уявіть собі, що вже їх досягли.
2. Визначте найважливішу ціль із 10. Яка мета матиме найбільший позитивний вплив на ваше життя? Запишіть її на окремому аркуші паперу.
3. Визначте, що вам потрібно зробити для досягнення цієї мети. Напишіть чіткий перелік кроків, які ви повинні зробити для її досягнення. Систематизуйте ці кроки за послідовністю та пріоритетністю. Якщо це дається складно, то просто проведіть brainstorm і спробуйте записати 20-30 різних дій, а потім видалити ті ідеї, які не мають змісту.
4. Дійте. Після того, як ви склали свій to-do list, настав час діяти. Обов’язково щодня робіть щось, що наближає вас до мети.

Виконайте сім кроків формули 1000%.

1. Щодня прокидайтеся щонайменше за дві години до першої зустрічі/початку роботи. Перед тим проведіть принаймні одну годину, читаючи книгу.
2. Щоранку перед початком дня записуйте свої цілі за пріоритетністю навіть якщо вони абсолютно однакові.
3. Плануйте свої дні заздалегідь. Перш ніж розпочати свій день, переконайтеся, що у вас складений пріоритетний список справ.
4. Зосередьтеся на одній справі за раз. Не практикуйте багатозадачність.
5. Слухайте навчальні аудіо у своєму автомобілі/плеєрі під час поїздок/прогулянок. Інвестуйте в себе та в свої знання частину свого доходу.
6. Працюйте над своєю самооцінкою. Після кожної події запитуйте себе: «Що я зробив правильно, а що ні?» і «Що б я зробив інакше?» Висновки записуйте.
7. Ставтесь до всіх, кого зустрічаєте, як до найважливіших людей у світі.

Розвивайте мужність.

1. Які ваші найбільші страхи? Опишіть свої три найбільші страхи.
2. Придумайте план дій для кожного. Запишіть, що б ви робили, якби це сталось. Як би ви подолали кожну ситуацію?
3. Що ви завжди хотіли зробити, але боялися спробувати? Якими є три основні напрями вашого життя, у яких ви боїтеся зазнати невдачі?

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko