Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

​Правила від Джона Рокфеллера, як отримати і примножити дохід

​Правила від Джона Рокфеллера, як отримати і примножити дохід

Джон Рокфеллер казав: якщо ваша єдина мета ‒ стати багатим, ви ніколи не досягнете її. Пропонуємо до вашої уваги низку порад від першого мільйонера в історії людства.

1. Виконуйте обіцянки
У своїх мемуарах «Як я нажив 500 000 000» Джон Рокфеллер згадує, що всі його кредитори завжди отримували всі потрібні виплати вчасно. Рідний батько Джона іноді просив виплату в невідповідний час, але навіть для нього Джон не робив винятків.

2. Ведіть облік своїх грошей
Рокфеллер працював з семи років. Коли Джон отримав перші гроші, його мати порадила завести йому бухгалтерську книгу, щоб записувати, скільки він заробив і скільки витратив. Батько Рокфеллера працював комівояжером і часто був у від’їзді, матері доводилося на всьому заощаджувати. Саме тому вона прищеплювала дітям звичку вести облік грошей.

3. Будьте щедрими
За своє життя Джон Рокфеллер витратив понад $500 млн на благодійність. Вся сім’я Рокфеллерів протягом своєї історії постійно займалася благодійністю.

4. Вибудовуйте відносини на основі довіри
Джон казав: «Уміння поводитися з людьми ‒ це товар, який можна купити точно так само, як ми купуємо цукор або каву. І я заплачу за таке вміння більше, ніж за що-небудь інше на світі».

5. Знайдіть свою пристрасть
У бізнесі важливо знайти те, що ви дійсно любите, а не будувати бізнес тільки заради грошей. В ідеалі бізнес повинен бути інструментом для того, щоб досягти мети, яка вас «запалює».

6. Плануйте і будьте наполегливі
Коли його партнери вважали дії Джона ризикованими і не хотіли вкладатися, він говорив, що вкладеться сам і весь прибуток дістанеться лише йому. Але перший мільйонер не працював тільки на ентузіазмі, він завжди прораховував наперед свої кроки і обчислював, що буде вигідніше. Саме тому інвестори і бізнес-партнери знали, що, якщо Рокфеллер готовий вкластися в справу один, швидше за все, це принесе прибуток.

7. Поважайте людей
Рокфеллер намагався зробити так, щоб його співробітники відчували себе частиною сім’ї Standard Oil. Тому він не поспішав лаяти працівників, хвалив їх і навіть виходив працювати разом з ними.

8. Вчіться фінансовій грамотності
У своїй сім’ї Джон Рокфеллер вивів такі правила: частину доходу потрібно витратити на благодійність, частину ‒ покласти на рахунок в банку, а частину можна витратити. Можливо, саме це призвело до того, що сім’я й досі зберігає і примножує своє багатство.

9. Вивчайте звіти по доходах і видатках
У своїх мемуарах Рокфеллер дивувався, що американські бізнесмени не люблять розбиратися зі звітами. Він згадував, що коли працював за наймом, його начальнику принесли пачку звітів і він не дивлячись сказав: «Оплати». Сам же Рокфеллер вважав за краще все перевірити і тільки потім оплачувати.

10. Шукайте вигоду
Джон завжди шукав способи зробити щось краще і вигідніше. Наприклад, у нього було кілька залізних рудників. Одного разу Рокфеллер провів розрахунки і зрозумів, що перевозити руду вигідніше на суднах, а не на поїздах. Так він з нуля побудував власний флот, щоб транспортувати руду. Це дозволило транспортувати не тільки руду, а й 50 тисяч барелів нафти щодня тільки в Європу.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko