Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

10 порад, що допоможуть розвинути аналітичне мислення

10 порад, що допоможуть розвинути аналітичне мислення

Для багатьох професій аналітичне мислення — це просто необхідність. І доброю новиною в цьому є те, що аналітичне мислення можна розвинути. Як це зробити? Ділимося рекомендаціями нижче.

Вирішуйте математичні задачки. Вони чудово розвивають логіку. А логіка надзвичайно важлива складова аналітичного мислення. Також можна приділити увагу задачам із геометрії, фізики та хімії.

Розгадуйте головоломки. Підійдуть різноманітні кросворди, ребуси, судоку, загадки. Тут також ключовою є логіка. Але такі завдання цікавіші, ніж просто задачі. Рухайтеся від простих до складніших.

Збирайте пазли. Чим більше деталей, тим краще. Це прекрасне тренування для мозку, коли з окремих частин потрібно зібрати ціле і навпаки: побачити, як цілісна картинка розпадається на дрібні деталі. Це також тренує уважність.

Читайте книги. Читання сприяє розвитку не тільки аналітичного мислення, а й розвиває фантазію, креативність, інтуїцію. Вибирайте книги детективного жанру, спробуйте розгадати злочин самостійно, ставте самі собі запитання, шукайте на них відповіді та відстежуйте ланцюжок подій.

Дізнавайтеся нове. Напевно, є сфера, яка вам цікава. Підпишіться на тематичні канали у соцмережах або месенджерах — так ви зможете дізнаватися нові цікаві факти, доповнювати свої знання про предмет, розвивати пам’ять.

Грайте в ігри. Це можуть бути як настільні ігри, так і онлайн. Наприклад, гра «Ерудит», де потрібно придумати слова з обмеженої кількості букв. Це також можуть бути шахи, шашки, «Монополія» та інші ігри.

Беріть участь в обговореннях. Діліться з друзями, однодумцями своїми враженнями про фільми, книги, події з повсякденного життя. Підготуйте аргументи, почуйте думку іншої людини, прослідкуйте, наскільки послідовно наведені факти з обох боків.

Постійно запитуйте себе. Якщо є вільна хвилинка, ставте собі запитання. Наприклад, задумайтеся про те, як влаштований певний механізм або чому сталася та чи інша ситуація. Відповідайте вичерпно і не шукайте легких шляхів.

Аналізуйте ситуацію. Цей пункт випливає з попереднього. Спробуйте ретельно розібратися у ситуації, завданні, суперечці. Увімкніть критичне мислення і наведіть власні аргументи. Подивіться на ситуацію з різних боків, шукайте неочевидні взаємозв’язки.

Вивчайте іноземні мови. Немає найкращого способу постійно змушувати мозок працювати, ніж вчити чужу мову. Адже ви не просто заучуєте іноземні слова, а й намагаєтеся зрозуміти логіку мови і її граматичну структуру.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko