Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

10 порад, як підтримувати лад на робочому місці

10 порад, як підтримувати лад на робочому місці
 1. Регулярно позбувайтеся сміття та непотребу
  Вчасно викидайте папери, не тримайте на робочому столі те, чим не користуєтеся, а також те, що відволікає вашу увагу. 
 2. Кожна річ має бути на своєму місці. Запам’ятайте, де повинна зберігатися кожна річ, і повертайте її на своє місце.
 3. Те, що використовується частіше, повинно бути ближче
  Нехай те, що вам потрібно, буде під рукою: швидкозшивач, склянка абощо. Зверніть увагу на те, які предмети використовуєте постійно, і залишіть їх.
 4. Упорядкуйте робочий стіл відповідно до поточних завдань.
  Визначте, який ваш пріоритетний напрям роботи на певний проміжок часу й оточіть себе тільки тими предметами, що стосуються пріоритетного завдання. Решту краще прибрати.
 5. Не забувайте про корисні дрібниці. 
  Облаштуйте робоче місце корисними речами. Можливо, в пригоді стануть спеціальна дошка для нотаток і клаптиків паперу, склянки для ручок та тримачі для паперів, магніт для кнопок і скріпок, які розкидані по столі. Такі дрібні речі допоможуть впорядкувати хаос творчого процесу.
 6. Не зберігайте зайву канцелярію.
  Важливо розуміти, які предмети вам дійсно потрібні. Не слід накопичувати на робочому місці зайве канцелярське приладдя. Вам навряд чи знадобляться всі три блокноти. Тому позбудьтеся зайвого і відкладіть на своє місце речі, що пригодяться пізніше.
 7. Поставте сміттєву урну неподалік.
  Навіть якщо вона за кілька кроків від столу, багато хто схильний лінуватися і залишати сміття на столі. Зробіть так, щоб до неї можна було швидко дістатися.
 8. Закінчивши роботу, наведіть лад на столі.
  Прийти на наступний день до чистого столу – хороший старт для продуктивної роботи. Якщо потрібно, ставте собі відповідне нагадування. 
 9. Час від часу влаштовуйте прибирання.
  Знімайте все зі столу, ретельно протирайте його і повертайте тільки те, що необхідно для повсякденної роботи. Решту перемістіть у шухляду або на полицю. Якщо потрібно, ставте собі відповідне нагадування або завдання в календар.
 10. Фотографуйте робочий простір перед і після прибирання.
  Звичка фотографувати робоче місце до й після прибирання дозволить побачити результат ваших зусиль, а також надихне підтримувати порядок.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko