Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

3 безкоштовні освітні програми, які розширять твою медіакомпетентність

3 безкоштовні освітні програми, які розширять твою медіакомпетентність

Медіашкола “Відкритий світ”

Дата проведення: 20-21.10..2018 року

Дедлайн реєстрації: 19.10.2018 року

Організатори: Svenska institutet

Під час школи учасники навчаться розповідати про свою діяльність і про проблеми, які намагаються вирішувати в своїх громадах. Оволодіють знаннями щодо активної взаємодії з волонтерами. а  також тісної взаємодії  журналістів з громадою. Учасники школи навчаться  використовувати мінімальні ресурси для підготовки інформаційного матеріалу .

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м.Буча

Детальніше ТУТ

 

Медіашкола з децентралізації

Дата проведення: 26-27.10.2018 року

Дедлайн реєстрації: 21.10.2018 року

Організатори: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»

Упродовж дводенної медіашколи учасники дізнаються від експертів щодо особливості освітньої та медичної реформи, про зміни, які відбуваються в закладах освіти та медичних установах. Також   оволодіють новими методами написання газетних матеріалів та отримають інформацію про те, як зацікавити більше читачів до своїх інтернет видань.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Миколаїв

Детальніше ТУТ

 

Школа успіху в місті Кременчук

Дата проведення: 29-31.10.2018 року

Дедлайн реєстрації: 21.10.2018 року

Організатори: ГО “Українська Академія Лідерства”

Під час триденної школи учасники зможуть розвинути свої лідерські якості, навички роботи в командах. Також почують з перших вуст розповіді про Українську Академію Лідерства, Фундацію Регіональних Ініціатив, фонд Klitschko Foundation та FLEX.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Кременчук

Детальніше ТУТ

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko