Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

4 книжки для розвитку персонального бренду

4 книжки для розвитку персонального бренду

Персональний бренд є досить обговорюваною темою. Їй присвячені десятки тренінгів, курсів. Як будувати особистий бренд і чи усім це потрібно? Про це йдеться у сьогоднішній добірці книг.

«Інфлюенсер. Побудова персонального бренду за часів соціальних медіа»
Цю книгу треба читати з блокнотом і ручкою (або відкритими нотатками в телефоні), так як вона наповнена робочими інструментами для побудови персонального бренду в соціальних мережах. Книга корисна і для роботи з інфлюенсерами, і для самих інфлюенсерів. У ній є реальні приклади роботи з клієнтами-брендами, якими можна надихатися та використовувати у своїй практиці.

«Трощачи все! Як великі підприємці зрощували свій бізнес та вплив, і як домогтися такого самого успіху» (Crushing It!: How Great Entrepreneurs Build Their Business and Influence-and How You Can, Too)
Гарі Вайнерчук — американський підприємець, який монетизував свій бренд і побудував імперію. Автор ділиться тільки практичними порадами й своїм прикладом підтверджує, що все працює, коли працюєш ти. Зараз на YouTube-каналі Гарі Вайнерчука — понад 3 мільйони підписників, і понад 9 мільйонів — в Instagram. Його книгу можна сміливо назвати путівником з успішної роботи із соцмережами та побудови особистого бренду.

«StoryBrand. Розкажіть про свій бренд так, щоб в нього закохалися»
Американський бізнесмен, генеральний директор маркетингової компанії StoryBrand Дональд Міллер у своїй книзі розповідає про те, як просувати бренд через історії. І чому найважливіше — це не товар або послуга, а легенда бренду і його головні герої — люди.

«Branding Pays: п’ятиступенева система створення персонального бренду»
Книга про те, як працює персональний брендинг і про інвестиції в себе. Засновниця компанії BrandingPays Карен Канг розповідає про п’ять кроків побудови свого особистого бренду, який допоможе піднятися по кар’єрних сходах і отримати роботу мрії. Цей метод розроблений в основному для підприємців і бізнесменів, але його можна адаптувати під будь-яку вашу мету, якщо ви готові працювати над нею.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko