Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

4 книжки, що допоможуть встигати все

4 книжки, що допоможуть встигати все

Бракує часу, щоб встигнути заплановане? Не спите ночами, підтягуючи «хвости» по роботі? Мрієте про 25-ту годину в добі? Ось добірка найкращих книг з тайм-менеджменту, які допоможуть вам поліпшити власну продуктивність та навчитися знаходити час на все:

«Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час», Джефф Сазерленд

Не встигаєте впоратись із завданнями на роботі? Колеги постійно пропускають дедлайни і зривають плани? Програміст і колишній військовий льотчик Джефф Сазерленд розуміє ваш біль. Колись його команда провалила проєкт мережі онлайн-банкоматів, тому він вигадав спосіб встигати все. Зараз на його порадах побудована робота найбільших компаній світу.

«Живи на всі сто. Як зробити свій день продуктивним», Керолін Вебб

Як розставляти пріоритети й щоденні цілі? Що допоможе ефективніше використовувати свої сили та час? Яким має бути баланс роботи та відпочинку в житті? Читайте покрокову інструкцію від економістки Керолін Вебб. Її книга видана в понад 60 країнах і входить до списку обов’язкових для читання ділових видань 2016 року за версією Forbes.

«Магічне мистецтво ігнорування», Сара Найт

Нахапалися обов’язків і не знаєте, як впоратися з ними? Витрачаєте сили на не важливі для вас речі? Дбаєте про інших, але забуваєте про себе? Ця книжка навчить позбуватися від непотрібних занять та звільнити час для того, що приносить вам щастя.

«Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією», Кріс Бейлі

Які поради із саморозвитку працюють, а які — повна вигадка? Автор книги Кріс Бейлі випробував на собі сотні порад із підвищення продуктивності: підйом о 5 ранку, роботу по 90 годин на тиждень, відмову від усіх напоїв, крім звичайної води, медитації не менше 35 годин на тиждень, повну відмову від спілкування тощо. У книзі він розповідає, що йому дійсно допомогло і вивело його продуктивність на новий рівень.

Джерело: ПочниЩось

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko