Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

4 освітні програми для вчителів, до яких варто долучитися!

4  освітні програми для вчителів, до яких варто долучитися!

 

Тренінг з медіаосвіти для вчителів англійської мови

Дата: 16.12.2017

Організатори: Міжнародний благодійний фонд “Академія української преси”

Метою заходу є створення мережі медіакомпетентних вчителів англійської мови як іноземної, котрі розуміють важливість підготовки матеріалів у різних медіаформатах, можуть прогнозувати потенційний вплив на студентів, використовують медіаосвітні технології під час вивчення тем та прагнуть обмінюватися відповідним досвідом між колегами.

Форма участі: безкоштовна

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/798

 

Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України

Дата: лютий 2018 – лютий 2019

Організатори: Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Фундація лідерства для вищої освіти (Велика Британія), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Метою програми є формування культури лідерства у вітчизняній вищій освіті

Форма участі: безкоштовна

Детальніше  за посиланням: https://gurt.org.ua/news/trainings/42146/

 

Курси підвищення кваліфікації для викладачів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації

Дата: 4.12.2017-22.12.2017

Організатори: Кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова

Метою є ознайомлення працівників освітньої галузі з інноваційними та інформаційними технологіями,  які можна використовувати у викладацькій діяльності.

Форма участі: платна

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/800

 

Зимова сесія «Web-STEM-школа – 2018»

Дата: 22.01.2018 – 28.01.2018

Організатори:  відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», видавництво «Видавничий дім «Освіта», ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

Метою є  ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM-освіти в Україні.

Форма участі:  безкоштовна

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/807

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko