Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

4 освітні програми жовтня!

4 освітні програми жовтня!

 

Медіашкола у Краматорську

Дата проведення заходу: 19-20.10.2018 року

Дедлайн подачі заявки: 13.10.2018

Організатори: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»

Під час дводенної програми медіашколи експерти Вас ознайомлять з особливостями  реалізації освітньої та медичної реформи в Україні, а також Ви дізнаєтеся   як зміняться школи за заклади охорони здоров’я в області. Учасники  оволодіють новими методами написання газетних матеріалів та публікацій для інтернет видань.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Краматорськ

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1466

 

Школа агентів правових змін

Дата проведення заходу: 16-18.10.2018 року

Дедлайн подачі заявки: 10.10.2018

Організатори: Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області

Під час Школи Ви знайдете відповіді на безліч запитань, зокрема і про те, як прокачати свої soft-skills? Чим можна бути цікавим роботодавцеві та як презентувати себе перед ним і не тільки? Що таке адвокація? Адвокаційна кампанія? Чим вона може бути корисна для правника-початківця? У програмі заплановані  зустрічі та відкриті діалоги з провідними адвокатами та правниками Дніпропетровщини.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м.Дніпро

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1463

 

IV Муніципальна школа

Дата проведення заходу: 22.10.2018 – 06.11.2018 року

Дедлайн подачі заявки: 14.10.2018

Організатори: ГО “Фонд розвитку Маріуполя”

Під час школи запланована зустріч учасників школи з представниками мерії, експертами в області публічного управління та регіонального розвитку.  Випускники школи матимуть можливість пройти стажування в Маріупольському  очікуютьУчастников программы ожидает общение с первыми лицами города, экспертами в области публичного управления и регионального развития, а также возможность пройти стажировку и занять вакантную должность в Мариупольском городском совете.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м.Маріуполь

Детальніше за посиланням: http://frm.com.ua/news/otkyt-nabo-v–munitsipalnuyu-shkolu

 

Медіашкола у Харкові

Дата проведення заходу: 19-20.10.2018 року

Дедлайн подачі заявки: 13.10.2018

Організатори: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»

Під час дводенної програми медіашколи ви розвінчаєте міфи освітньої та медичної реформи та з першох уст дізнаєтесь як зміняться школи за заклади охорони здоров’я у області. Також ви зможете оволодіти новими методами написання газетних матеріалів і тим, як зацікавити більше читачів до сторінок ваших видань в інтернеті.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м.Харків

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1465

 

 

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko