Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 безкоштовних онлайн-ресурсів для створення інфографіки

5 безкоштовних онлайн-ресурсів для створення інфографіки

 

Ми підготували добірку безкоштовних онлайн-ресурсів, які допоможуть   ефективно структурувати та візуалізувати будь-яку інформацію!

 

Piktochart

Piktochart –  це простий  презентаційний інструмент, який дозволяє вам   перетворювати нудну інформацію в інфографіку за допомогою всього декількох кліків. Користувацький редактор Piktochart дозволяє вам робити такі речі, як модифікувати кольорові схеми та шрифти, вставляти попередньо завантажені графіки та завантажувати основні форми та зображення. Його шаблони на базі сітки також полегшують вирівнювання графічних елементів і змінювати розміри зображення пропорційно.

Інструкція з користування  Piktochart.

Ціна: безкоштовно (Базова); від $15 на місяць (Lite) і $29 на місяць (Pro).

 

Infogram

Infogram  –  інструмент, орієнтований  для створення схем, графіків і карт. Великий плюс − можливість завантажити фото й відео, аби зробити свою інфографіку інтерактивною. Для створення інфографіки необхідно вести та редагувати дані , що складають інформаційну графіку, в інструменті, що нагадує Excel, контент якого відображається у вашому дизайні. Програмне забезпечення автоматично змінить зовнішній вигляд інфографіки, щоб точно відобразити загружені дані.

Ціна: безкоштовно (базова); від $19 на місяць (Pro).

 

Venngage

Venngage  – інструмент для створення і публікації інфографіки з досить простим у використанні набором можливостей. Для користувачів доступні готові схеми, теми оформлення, графіки та іконки, також підтримується завантаження авторських зображень і фонів для готових схем.

Серед додаткових можливостей є підтримка анімації та можливість завантажувати фони і картинки з брендуванням.

Ціна: безкоштовна (базова) або розширена за $19 на місяць.

 

Canva

Canva – це безкоштовний додаток, що містить безліч графічних елементів, за допомогою яких ви зможете зробити все – від презентацій та постерів до візитних карток і запрошень. У соціальних медіа Canva виявиться дуже корисною при створенні обкладинки для вашої сторінки на Facebook і зображень для блогу.

Крім того, Canva має ще одну унікальну особливість – на цьому сайті ви можете здійснювати колаборації з іншими користувачами, що зручно, якщо вам потрібно редагувати зображення спільно з кимось.

Мабуть, самий популярний конструктор картинок. У Canva є величезна кількість шаблонів для різних типів зображень   листівки, постери, картинки для соцмереж, слайди для презентацій, обкладинки. Кожен шаблон можна «розібрати» по шматочках і змінити до невпізнання. Правити можна все   фон, іконки, лінії, шрифти, кольори. Canva створює для авторизованого користувача особистий профіль, де можна публікувати створені у конструкторі картинки і ділитися профілем у соціальних мережах.

Ціна: безкоштовно; $12,95 (Canva for Work).

 

Cacoo

Cacco – це безкоштовний інструмент для створення створення  різних видів інфографіки, включаючи карти сайту, схеми сторінок, UML (Unified Modeling Language – уніфікована мова моделювання) і мережеві графіки. Сервіс  дозволяє здійснювати спільну роботу в реальному часі, а значить кілька користувачів можуть ділитися один з одним і додавати в блог одну діаграму одночасно. Реєстрація можлива через соціальні мережі Facebook, Google+ та Twitter. Сервіс маєвеликий вибір шаблонів, фігур, різних інструментів.

Ціна: безкоштовна (базова) або розширена за $19 на місяць.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko