Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 безкоштовних освітніх заходів жовтня!

5 безкоштовних освітніх заходів жовтня!

Журетика: розмови Pro

Дата проведення: 25.10.2018 року

Дедлайн реєстрації: 25.10.2018 року

Організатори: ОБСЄ в Україні

Запрошуються регіональні журналісти, медіа- активісти, місцеві експерти та всі, хто впливає на інформаційний дискурс Краматорська. Під час обговорення учасники дізнаються, що насправді хвилює журналістську спільноту в регіонах та чим живуть журналісти у Краматорську.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Краматорськ

Детальніше ТУТ

 

Форум підприємництва та фрілансу

Дата проведення: 25.10.2018 року

Дедлайн реєстрації: 24.10.2018 року

Організатори: Київський молодіжний центр

Впродовж 5 лекцій учасники форуму дізнаються як розпочати власну справу, де знайти ресурси на реалізацію ідеї та як заробляти в IT сфері.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м.Київ

Детальніше ТУТ

 

Тренінг для директорів бібліотек

Дата проведення: 23-24.10.2018 року

Дедлайн реєстрації: 23.10.2018 року

Організатори: ВГО “Українська бібліотечна асоціація”

Метою заходу є навчання директорів бібліотек плануванню, організації, приведення в дію та контроль організації з метою досягнення координації людських і матеріальних ресурсів, необхідних для ефективного виконання завдань.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Київ

Детальніше ТУТ

 

Всеукраїнський молодіжний форум “У твоїх руках”

Дата проведення: 25-26.10.2018 року

Дедлайн реєстрації: 24.10.2018 року

Організатори: ГО “Українська Академія Лідерства”

Проект об’єднує  молодих людей віком від 14 до 35 років з метою створення платформи взаємодії молоді в місті та регіоні. У програмі Форума  інтерактивні дискусії, зустрічі з цікавими спікерами. Учасники форуму зможуть знайти відповіді на найбільш актуальні запитання: як творити себе? як творити організацію/бізнес? як творити країну?

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м.Маріуполь

Детальніше ТУТ

 

Форум для молоді у Чернігові

Дата проведення: 25.10.2018 року

Дедлайн реєстрації: 22.10.2018 року

Організатори: Центр “Розвиток КСВ”

Учасники форуму дізнаються про актуальні кар’єрні можливості для молоді, отримають практичні рекомендації від компаній з побудови кар’єри,  вдосконалять свої навички та нетворкінг. Також учасники будуть мати можливість розробити WOW-ідеї для кар’єрного розвитку молоді у своєму регіоні та  рекомендації до Національного плану дій щодо зайнятості молоді.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Чернігів

Детальніше ТУТ

 

 

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko