Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 додатків, які допоможуть зосередитися на завданнях

5 додатків, які допоможуть зосередитися на завданнях

Іноді зосередитись на роботі буває важко, особливо тоді, коли є постійна спокуса відволіктися на блукання в інтернеті. Проте існує чимало додатків, які допоможуть заблокувати доступ до сайтів, що відволікають, або встановити графік їх перегляду. Розповідаємо про найкращі програми для концентрації та те, кому вони підійдуть.

Freedom (Windows, MacOS, iOS, Android, Chrome)
Більшість блокувальників працюють лише на одному пристрої. Freedom одночасно обмежує доступ до відволікаючих сайтів і програм відразу на всіх гаджетах. Для цього налаштуйте список заборонених ресурсів, а потім розпочніть або заплануйте сесію. У додатку є режим локдауну, тобто під час сесії список не можна буде відредагувати. Також у ньому можна включити спеціальні аудіотреки для концентрації, наприклад, фоновий шум з кав’ярні або звуки природи. Єдиний мінус — відсутність безкоштовної версії.
Вартість: від $6,99 на місяць.

Serene (macOS)
Це не просто блокувальник: це система продуктивності, яка створена навколо періодів глибокої концентрації. Користувачеві також потрібно підготувати список сайтів та додатків, що відволікають. Але це ще не все. Програма побудована навколо планування дня. Потрібно вказати, скільки справ потрібно виконати, і скільки часу для цього знадобиться. Потім слід натиснути кнопку Go Serene та запустити таймер.
Після цього будуть заблоковані всі фактори, що відволікають, ввімкнеться фонова музика, а додаток нагадає, що настав час сфокусуватися.
Вартість: $4 на місяць. Бекоштовна версія обмежується 10 годинами роботи.

LeechBlock NG (Chrome, Firefox, Edge, Opera)
Це безкоштовний сервіс, який працює у більшості браузерів. Він дозволяє створювати стоп-листи сайтів та налаштовувати різні режими обмежень: блокувати одразу або задати правила. Наприклад, дозволити доступ до YouTube на 20 хвилин на день або 4 хвилини на Twitter щогодини. Можна бути ще точніше і дозволити собі переглядати Instagram по 5 хвилин щогодини з 8 ранку до 5 вечора.
Це дуже широкі можливості, особливо для безплатного застосування. І до того ж сервіс дозволяє блокувати налаштування під час сесій обмеженого доступу. Єдиний мінус у тому, що це розширення для браузера і його легко обійти.
Вартість: безкоштовно.

Forest (Android, iOS, Chrome)
Ця програма допомагає не витрачати час на телефон. Вона працює просто: при запуску користувач садить дерево. Після цього гаджет потрібно відкласти на 25 хвилин. Якщо запустити іншу програму, то дерево загине. Згодом у користувача виростає вже цілий ліс — нагадування про час, який було зекономлено. Forest співпрацює з фондом Trees for the Future, і якщо сплатити передплату, то за час концентрації будуть перераховані кошти на посадку реальних дерев. Так, це маніпуляція, але вона дозволяє розумно розпоряджатися часом.
Вартість: безплатно для Chrome та Android, $1,99 для iPhone. Просунута версія для Android обійдеться в $1,99 і дає можливість синхронізувати версії для різних програм та вирощувати різні дерева.

SelfControl (Mac)
Програма виглядає досить лаконічно: є список заборонених ресурсів, налаштування терміну блокування та кнопка запуску. Але головна перевага в тому, що блокування не можна скасувати.
Просто закрити програму, видалити її або перезапустити комп’ютер не допоможе — доступ до ресурсів, як і раніше, буде обмежений. Єдине рішення — повне перевстановлення системи.
Це по-справжньому потужний інструмент для блокування факторів, що відволікають. Він підходить тим, хто не впевнений у своїй силі волі.
Вартість: безкоштовно.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko