Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 книг для розвитку бізнес-мислення

5 книг для розвитку бізнес-мислення

Пропонуємо добірку книг, що навчать вас мислити креативно і пояснять, як не боятися ризикувати та створити щось унікальне.

1. «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива», Ден Сенор і Сол Синґер. Як Ізраїль, країна, що існує всього 60 років та має лише 7,1 млн населення, перевершує за кількістю стартапів Японію, Канаду та Корею? Більше того: Ізраїлю не заважає ні постійна війна, ні те, що він оточений ворогами й не має цінних природних ресурсів.

2. «Від нуля до одиниці. Як створити стартап, який змінить майбутнє», Пітер Тіль. Автор книги, розповідає, як можна створювати нові й оригінальні речі. Між іншим, він один із співзасновників PayPal, тож знає, про що говорить.

3. «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес», Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайєр. Автори розповідають, як може нашкодити планування, чому не потрібно шукати зовнішніх інвесторів і чому варто ігнорувати змагання із конкурентами.

4. «Оригінали. Як нонконформісти рухають світ», Адам Ґрант. Ґрант пояснює як визначити, що ідея дійсно хороша, знайти союзників і збудувати коаліцію, вибрати правильний час для рішучих дій. В книзі — розповіді реальних людей: від підприємця, який рекламував лише негативні сторони свого стартапу, до жінки, що сперечалася із Стівом Джобсом.

5. «Дилема інноватора. Які нові технології нищать сильні компанії», Клейтон Крістенсен. Автор книги показує, як багато компаній втрачають шанс використати інновації та побудувати нові можливості для бізнес.

Джерело: ПочниЩось

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko