Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 корисних додатків для роботи та відпочинку

5 корисних додатків для роботи та відпочинку


Сьогодні є чимало додатків, які допомагають зробити життя більш продуктивним та організованим. Ділимося з вами п’ятьма такими додатками, щоб отримувати якнайбільше користі від кожного дня.

OmniFocus — найкращий органайзер для GTD під Mac. Вся сила методології GTD в системі збору, сортування, перегляду, контролю і прийняття рішень. GTD-аплікація в мінімальному варіанті повинна забезпечувати можливість усіх цих процесів. В ідеалі — всі ці процеси повинні, завдяки аплікації, відбуватися просто і швидко.

Habit List — це додаток для iPhone, в якому міститься все, що потрібно для створення хороших і викорінення поганих звичок. Вона допомагає залишатися сфокусованим, не зриватися і бачити детальну статистику своїх дій. Головний екран — це перелік всіх звичок: хороших і поганих.

Headspace — це сучасна інтерактивна система навчання медитації. Її створив популяризатор медитації на Заході Енді Паддікомб. Річ у тім, що багато хто намагається навчитися медитації по книгах чи відео. І зазнає невдачі. Але Headspace змінює уявлення про медитації. Одна вправа — 30 хвилин, і ви знову готові працювати й творити.

Streaks — це програма, яка допомагає набувати корисні звички. Streaks під’єднується до Apple Health і стежить за кількістю пройдених кроків, а також іншою інформацією. Після підключення дані будуть вноситися автоматично. Якщо ви цього не зробите, але все одно захочете спостерігати, наприклад, за пройденими кроками, їх доведеться вносити вручну.

Forest — це аплікація для iOS, Android і Windows Phone. В ній ви повинні садити нове дерево кожного разу, коли беретеся за роботу. Якщо вас відверне від роботи і ви відкриєте на смартфоні будь-який додаток, дерево загине. Якщо ж допрацюєте вказаний відрізок часу до кінця, дерево буде посаджено у вашому лісі. Задум дуже крутий і дійсно працює.

Джерело: ПочниЩось

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko