Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 корисних інструментів Gmail для едукаторів

5 корисних інструментів Gmail для едукаторів

 

Gmail має багато цікавих інструментів. Окрім нових, доданих нещодавно функцій (наприклад, можливість доступу до вкладень без відкриття електронних листів, покращення безпеки, відновлення електронної пошти, розумна відповідь, новий конфіденційний режим та багато іншого), користувачі тепер можуть інтегрувати та отримувати доступ до стороннього додатка, працювати з ним та виконувати дії безпосередньо через свою пошту. Завдяки додатковим компонентам Gmail ваша папка “Вхідні” може перетворитися на зручний органайзер, беручи за основу повідомлення, які ви отримуєте, щоб швидше реагувати на них. Оскільки додатки працюють однаково як в веб, так і в мобільній версії, їх потрібно встановити лише один раз, щоб отримати доступ до них на всіх ваших пристроях. Наша добірка інструментів стане у нагоді тим, хто навчається, і тим, хто навчає.

 

1 Trello

Проекти в Trello представлені у вигляді дошки, що містить відповідні списки завдань. У міру реалізації навчального процесу, картки переміщують з одного списку в інший. Картки містять інформацію про саме завдання, відповідальних за його виконання, термін та іншу корисну інформацію. Додаток Trello для Gmail дозволяє перетворити листи на завдання в Trello в один клік. Дошки, списки та картки Trello дозволять вам організувати та визначати пріоритети щодо будь-яких робочих та навчальних питань.

 

2 Asana

Asana – простий та зручний додаток для невеликих компаній та для індивідуального використання, що володіє всім необхідним набором інструментів для успішного створення та контролю завдань. Наразі додаток для Gmail – це один з найкращих способів керувати вашими завданнями, навчальними планами, організацією навчального процесу з папки “Вхідні”. Він дає можливість перетворювати електронні листи на завдання, не залишаючи вхідних повідомлень.

 

3 Smartsheet

Якщо ви використовуєте програму Smarsheet, цей додаток саме для вас. Він допомагає відстежувати важливі електронні листи та забезпечити доступ до відповідної інформації зацікавленим особам у контексті навчання або роботи, яку ви виконуєте. Тепер ви можете додавати текст та вкладення безпосередньо до певного рядка на сторінці, що дозволяє вам швидко знайти важливі електронні листи. Ви також можете імпортувати контакти з Gmail на Smartsheet, щоб легко ділитися завданнями.

 

4 SignRequest

SignRequest – це хмарне рішення для електронного підпису, яке дозволяє клієнтам підписувати документи в веб-середовищі. Воно підходить для будь-яких користувачів у будь-якій галузі. Документ може бути завантажений та підписаний кількома людьми. Додаток сумісний з такими форматами документів, як Microsoft Word та PDF, і може використовуватися на настільних та мобільних пристроях. Використовуйте додаток для Gmail, щоб легко підписати документ, який ви отримуєте електронною поштою. Ви також можете автоматично надіслати підписану копію назад відправнику.

 

5 DocuSign

Ще один чудовий додаток Gmail для підпису документів. Відкрийте будь-яке повідомлення електронної пошти з вкладеннями та натисніть значок DocuSign Add-On, щоб швидко підписати документи з папки “Вхідні”. Підписані документи автоматично додаються до оригінального електронного листа, який буде відправлений у відповідь. Вам більше не потрібно друкувати, підписувати та сканувати документ! За допомогою цього додатку ви також можете направляти документи на підпис іншим людям. В додатку існує покрокова інструкція для користувачів із зрозумілим поясненням для успішного заповнення документа. Документ автоматично зберігається у “Вхідній” папці поштової скриньки.

Матеріал підготувала
Катерина Мельник

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko