Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 корисних законів тайм-менеджменту

5 корисних законів  тайм-менеджменту

Вивчаючи тайм менеджмент, можна навчитися набагато краще використовувати свій час: від хатньої роботи до розвитку і роботи у великих корпораціях. Дуже важливо усвідомити, що тайм менеджмент може стати однією з найбільш мудрих інвестицій у житті, бо це інвестиція в успішний розвиток всіх проектів, у особистісне і духовне зростання, що є запорукою успіху як на рівні особистості, так і цілої компанії. Ось 5 законів, які допоможуть вам освоїти цю складну науку:

1. Закон Стіва Тейлора: порядок ваших дій сильно впливає на ефективність

Не треба займатися рутинною роботою, якщо в цей момент відчуваєте прилив сил, бадьорості і величезне бажання творити. Відразу беріться до своїх великих проектів і робіть, робіть, робіть.

І навпаки, коли твоя енергія вичерпується – спробуй зайнятися нудним і нецікавим перекладанням паперів, інтернет-серфінгом і іншими монотонними справами.

2. Закон стагнації: при отриманні певних результатів приріст ефективності знижується

Коли ти прагнеш досягнути будь-якої мети, особливо на початковому етапі, і у тебе починає щось виходити, головне в цей момент не розслабитися. Якщо зупинитися або вирішити відпочити – тут же почнеться спад ефективності.

Повернутися до попередніх показників буде дуже важко. Тому не варто чекати до останнього, краще постійно крок за кроком рухатися до результату. В такому випадку у тебе не буде великого спаду продуктивності і мотивації.

3. Закон непідробного інтересу: чим вище твій інтерес до якої-небудь справи або заняття, тим швидше тече час

Коли чимось по-справжньому захоплений, час летить непомітно. Тут головне не забувати: навіть якщо справа тобі дійсно цікава, не треба впадати в крайнощі.

Завжди пам’ятай куди ти йдеш і що у тебе ще є родина, твоє тіло, здоров’я, друзі, відносини і сон в кінці кінців.

4. Закон Паркінсона: на будь-яку роботу витрачається саме стільки часу, скільки ви на неї відвели

Тобто, якщо ти вирішив, наприклад, написати статтю за один день, то й писати ти її будеш один день. Ти можеш виділити під одну справу цілий день, а можеш зробити 10 справ і більше – в тому випадку, якщо точно запланував конкретний час на виконання кожної справи.

На сучасній мові це означає ставити “дедлайн” на кожну справу. Як тільки ти почнеш використовувати обмеження за часом, твій ККД збільшиться як мінімум в два рази. А це означає, що зроблених справ і часу стане в два рази більше.

5. Закон Паретто: 20% ваших дій приносять цілих 80% успішних результатів

Всі інші справи, які ти робиш протягом решти 80% життя призводять лише до 20% результатів. І ці 80% справ, які роблять більшість людей забирають майже все життя.

20% з усіх твоїх справ – є найголовніші справи в твоєму житті. Важливо правильно їх знайти, виділити і робити кожен день.

Джерело: https://t.me/ua_bizidea

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko