Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 моментів, про які не слід забувати, коли працюєш в освіті дорослих

5 моментів, про які не слід забувати, коли працюєш в освіті дорослих

Що треба пам’ятати, коли працюєш в освіті дорослих?

Перше. Не ігноруйте співпраці з соціальними партнерами. Важливими союзниками є органи місцвого самоврядування, церква.

Друге. Не стоврюйте шаблонних програм. Програми мають бути цікаві та корисні, конкретні, під запит цільової аудиторії.

Третє. Дбайте про інформацію. Кейси, які пропонуються в процесі навчання, мають бути актуальними. Важливо стежити за змінами і тримати “руку на пульсі”. Адже ми відповідаємо за надання та тлумачення суспільно важливої інформації.

Четверте. Співпрацюйте з соціальними партнерами, до яких належать територіальні центри соціального обслуговування населення, центри зайнятості тощо. Освіта дорослих має бути включена до процесів соціального замовлення. Маємо знати про потенційні джерела ресурсів.

П’яте.  Розвиток у дорослих емоційного інтелекту. Це дуже важливий аспект. поразки, “домашня робота над помилками”, сприйняття себе, ставлення до оцінок та критики інших – на все це треба зважати, а не тільки давати знання. І річ не в модних методах, а в тому, щоб розвивати сприятливе середовище для навчання, робити це грамотно, турбуючись про реальний розвиток людини, а не утопічне бажання побачити її ідеальною.

© Наталка Проць,
виконавчий директор Громадської організації “Центр просвітництва та розвитку людини”, Давидівська ОТГ, Львівська область.
Джерело: “Громада, що навчається”: Ключові тенденції та фактори, розвитку освіти дорослих. Київ, 2017 – 35 с.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko