Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 порад для робочої продуктивності

5 порад для робочої продуктивності

Якщо серед ваших новорічних обіцянок був план покращити свою продуктивність на роботі, то зараз саме час його втілити. У цьому вам допоможе перелік прикладних порад від журналу Harvard Business Review, опублікуваних у 2019 році. Читайте статтю — і мерщій до продуктивної праці!

1. Замість простого списку справ виділіть для кожного завдання конкретний час

Одне з найгірших відчуттів на роботі — величезний список справ попереду і нерозуміння, як з ними справитися. Один з ефективних способів, який рекомендує Harvard Business Review — визначати чіткі часові рамки для кожного завдання. Так ви зможете більш тверезо оцінювати свої можливості і краще розуміти, на що ви витратили сьогодні час.

2. Вмійте припинити говорити і послухати

Хоч “менеджерами” у нас деколи називають навіть вантажників, оригінальне значення цього слова означає посаду, на якій ви координуєте роботу інших працівників. У такому випадку вам, мабуть, доводиться багато говорити і пропонувати свою думку колегам. Однак якщо ви говорите забагато, то інші працівники можуть втратити мотивацію висловлювати свою думку і кидати виклик вашим ідеям. Якщо під час зустрічі виникло якесь питання, дайте можливість спочатку відповісти іншим, а потім скажіть свою думку.

3. Встановіть прийнятні стандарти роботи

Якщо команда занадто перепрацьовує, то вона не має запасу для креативу та розвитку нових проектів. Хорошим способом уникнути цього є визначення чітких та здорових стандартів робочого процесу. Ось декілька, які пропонує Harvard Business Review: не йти з роботи опівночі, не надсилати колегам робочі листи та повідомлення вночі, виділяти час щотижня на справи, які не встигли завершити за графіком (такі є завжди), проводити регулярні сесії та дізнаватися рівень завантаженості ваших працівників.

4. Проводьте зустрічі правильно

Майже всі офісні працівники скаржаться на те, що зустрічі забирають дуже багато часу. Однак вони є невід’ємною частиною будь-якої роботи, і їх не вийде уникнути. Тому їх потрібно проводити правильно. Перед початком зустрічі визначіть чітку мету зібрання (чого ви маєте добитися за її результатами). Не запрошуйте тих, хто не працює над завданнями, які будуть обговорюватися. Таким людям можна надіслати листа за підсумками зустрічі чи її нотатки. Після завершення наради витратіть трохи часу, щоб проаналізувати, як пройшла зустріч і чи була вона ефективна.

5. Аналізуйте позитивний фідбек

Ми схильні запам’ятовувати негативні відгуки про нашу роботу значно краще, ніж позитивні. Це логічно, адже негатив чітко вказує на те, що нам потрібно змінити найближчим часом. Однак Harvard Business Review рекомендує також не забувати про позитивний фідбек. Його можна використати, щоб чіткіше зрозуміти свої сфери росту — а також сильні переваги, якими можна скористатися, щоб покрити свої недоліки.

Автор — Захар Процюк для Телеграм-каналів PM без проблем та The Old York Times

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko