Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 порад, як уникнути емоційного вигорання

5 порад, як уникнути емоційного вигорання

Люди, чиї професії, пов’язані з роботою з людьми частіше за інших страждають від емоційного вигорання. Як цьому запобігти, оновити резервуар внутрішніх ресурсів допоможуть 5 простих, проте ефективних порад.

1. Впишіть у графік час “для себе”

Якщо ви відчуваєте виснаження і втому, знайдіть у графіку час виключно для себе.Це додасть вам сил. Немає значення, що ви робитимете: читатимете книжку, дивитиметесь на захід сонця чи гулятимете парком.

30 хвилин “на себе” на день суттєво покращить ваш настрій і підвищить витривалість.

2. Займайтесь спортом

Коли у вас багато справ, ви можете відсунути спорт “на потім”. Але спорт чудово знімає стрес, тому не варто про нього забувати. Фізична активність, навіть звичайна піша прогулянка, зменшить рівень гормону стресу – кортизолу.  А також збільшить ендорфіни, які відповідають за відчуття щастя та ейфорії. Регулярні вправи також покращать нічний сон.

3. Медитуйте

Регулярна медитація може допомогти вам зменшити стрес. А ще вона дозволяє вам сфокусуватись на своєму тілі і теперішньому. Коли ви сповільнюєте свій життєвий рух і робите паузу, щоб почути свій внутрішній голос, це може допомогти вам очистити мозок від накопиченого за день. Все, що вам потрібно для медитації – це комфортне місце і тиша.

4. Не бійтесь подрімати

“Легко сказати!”, – зреагуєте ви, пригадуючи величезний список справ, які потрібно встигнути виконати. Втім, коротке дрімання може допомогти вам завершити роботу. Експерти дослідили, що 10-26 хвилинне дрімання покращує продуктивність.

5. Вимкніть гаджети

Легше почуватись продуктивними, коли ми постійно “залипаємо” у свої гаджети. Але часто вони лише відволікають час від речей, які потрібно виконати. Коли ми забагато часу проводимо у своїх девайсах, особливо після роботи, нашому мозку може бути важко розслабитись і “перезарядитись”. Коли ви вимикаєте гаджети, одразу з’являється додатковий час на речі, які дійсно приносять вам насолоду.

Джерело: https://www.huffpost.com/entry/5-healthy-ways-to-prevent-end-of-year-burn-out_n_59de863be4b0eb18af06034b

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko