Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 причин займатися йогою

5 причин займатися йогою

Йога була трендом протягом багатьох років. Знаменитості, блогери або сусідки — всі займаються йогою. Але чому? Хіба це не кілька нудних вправ на килимку для фітнесу? Чи варто вам стрибати у цей поїзд? Відповідь на останнє запитання однозначна: так. Чому йогою займатися корисно? Йога — це не просто про нудне вигинання на килимку для фітнесу. І ми це спробуємо вам довести.

Йога — це не просто спорт
Йога — значно більше, ніж просто щоденні вправи. На практиці фізична робота поєднується з розумовими тренуваннями. Це вже є в самому слові, бо в грубому перекладі йога означає щось на зразок «єдність, гармонія». Часто люди забувають, що здоров’я тіла залежить не тільки від фізичного стану, але перш за все від психіки. За допомогою йоги вам вдасться одночасно зміцнити тіло і розум.

Йога — для всіх
Відмовки тут не беруться до уваги: чи старий, чи молодий; чоловік або жінка; бодібілдер або фанат зумбо; один або в групі — займатися йогою може кожен. Завдяки великій розмаїтості стилів ви можете вибрати практику відповідно до відчуттів вашого тіла.

Йога збільшує силу та гнучкість
З точки зору фізичної підготовки, пози (асани) у йозі можуть активувати безліч різних ділянок тіла. Підтримується сила і нарощування м’язів. Крім того, кожен потік сприяє пружності тіла та розслабляє хребет. Гнучкість і рухливість, а також полегшення болю в спині йдуть пліч-о-пліч із цим.

Йога знижує рівень стресу
Одна з найважливіших речей у йозі — це дихання. Спочатку трохи складно узгоджувати пози та водночас приділяти увагу диханню. Але щойно ви звикнете, не потрібно буде задумуватися над тим, чи правильно ви дихатимете. Ви це робитимете вже на автоматі. А дихальні вправи, притаманні йозі, здатні знизити рівень стресу та навіть допомогти при депресії або тривожних розладах.

Йога можлива завжди
І всюди. Звичайно, бажаний килимок і спортивний одяг. Але загалом для практики вам потрібні тільки ви самі. Важливо, що йога — не завжди про годинні тренування. Навіть коротке 15-хвилинне заняття може бути дуже ефективним.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko