Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

7 речей, що спрощують життя

7 речей, що спрощують життя

Дрібниці мають значення. Письменниця Лора Вандеркам вивела перелік із семи змін, що вимагають мінімальних зусиль, але допомагають культивувати в собі добрі звички. Ділимося цим переліком.

1. Ставте реальний будильник
Звучить як «олдскул». Але сучасна практика використання будильків на телефонах має певні нюанси. По-перше, це означає, що смартфон залишається в спальні, а отже, перед сном легко застрягнути в інтернеті. По-друге, у будильників на телефонах є функція повтору, і тому спокусливо відкласти сигнал. Нарешті, коли ви встаєте і вимикаєте будильник, смартфон опиняється у ваших руках, а отже можна почати день не так, як планувалося, а, наприклад, з перегляду новин і перевірки електронної пошти.

2. Визначте час «відбою»
Ранок у людей регламентований, а вечорами можна дозволити собі все, що завгодно. Визначений час завершення справ ставить вам рамки на вечір, які забезпечують достатній сон.

3. Ведіть журнал читання й тренувань
Коли я запитую людей, чому вони хотіли б віддавати більше часу, найпопулярніші відповіді — це фізичні вправи й читання. Варто вести журнали для цих двох активностей, адже так ви буде бачити, як обидва списки стають довшими. А журнал читання змушує мене замислитися над тим, що читати далі.

4. Складайте список справ на завтра перед тим, як узятися до роботи
Зазвичай ми уважніші й мотивованіші вранці. Тому розуміючи, які завдання цього дня найважливіші, ви можете витратити свою енергію на їх виконання, а не вирішувати, що заслуговує на вашу увагу. Список справ на завтра — хороший спосіб завершити будь-який робочий день. Навіть якщо щось не зроблено, ви будете знати, коли це буде зроблено, що допоможе вам розслабитися вночі.

5. Використовуйте календар для нагадувань
Про багато речей у житті потрібно думати в неочевидний час. Ви захоплюєтеся прекрасними тюльпанами вашого сусіда у квітні, але цибулини потрібно було посадити ще восени. На жаль, у жовтні немає нічого, що нагадувало б про це. Тому, подумавши про це в квітні, запишіть нагадування в календар на жовтень.

6. Купуйте прості овочі та фрукти
Чи є дорожчим попередньо приготовлений салат, ніж пучок латуку? Звичайно. І попередньо нарізаний ананас є дорожчим, ніж цілий. Але якщо салат і ананас псуються, бо дивлячись в холодильник ви думаєте, що нарізати їх занадто складно, — ви нічого не зекономили.

7. Кожен день налагоджуйте один контакт
Щодня встановлюйте контакт з однією людиною. Надішліть листа електронною поштою комусь, з ким ви хочете відновити зв’язок (колишньому колезі, старому другу) або налагодити контакт (людині, з якою ви щойно познайомилися, або тому, хто написав цікаву статтю). Одна людина в день — це цілком реально, враховуючи, що люди можуть повторюватися. Ви витрачатимете на це менше, ніж 10 хвилин, але з часом створите потужну мережу.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko