Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 типів поведінки, які допомагають стати успішним

5 типів поведінки, які допомагають стати успішним

Немає єдиного рецепту, що слід робити, аби досягти успіху в тій чи іншій справі. Проте можна виокремити поведінку, яка точно не зашкодить, а навпаки, сприятиме успіху. Про це у своїй колонці розповів Президент Київської школи економіки, професор Піттсбурзького університету, ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.
А ми ділимося його думками з вами.

Як опанувати майбутнє?

Нещодавно мене попросили прочитати лекцію про навички, які будуть потрібні у майбутньому. Лекція була для широкої аудиторії, переважно студентів. Ідея полягала в тому, щоб окреслити, що студенти повинні вивчати сьогодні, аби бути конкурентоспроможним та успішним через десять-двадцять років.

Tymofiy Mylovanov, KSE Honorary President

Отже, я перерахую п’ять типів поведінки, які, на мій погляд, можуть допомогти вам стати успішними у майбутньому.

1. Не бійтесь

Зі свого досвіду можу сказати, що українці часто бояться вільно мислити, «поза коробочкою». Вони не вірять, що можуть стати успішними, створити новий світовий продукт або побудувати нову мегакорпорацію. Звичайно, якщо людина не вірить, що вона досягне успіху, вона вже програла змагання під назвою «конкуренція людей у ​​ХХІ столітті». Однак нові винаходи, нові бізнес-практики, успішно запускаються та створюються такими людьми, як ви та я. Вони, по суті, є генетично ідентичними нам. Можливо, вони здобули кращу освіту або мали більше ресурсів. Але для успіху потрібна лише одна ідея. Просто одна ідея за все життя. Ключ до успіху — це те, як ви реалізуєте цю ідею. Це має бути зроблено дуже добре. Якщо ж ви не маєте такої ідеї, спробуйте надихнутися ідеєю когось іншого, проте застосуйте її краще. Будуть невдачі. Але врешті-решт, вам вдасться.

2. Будьте етичними

Цілісність і цінності — це найважливіше. У спробі стати успішним не ставайте неетичними. Успіх вимагає підтримки та ресурсів, наданих іншими. Але без довіри не отримати допомоги. В Україні якраз довіри і не вистачає. З часом, якщо ви зарекомендуєте себе як надійну людину, яка дотримується своїх обіцянок, ви здобудете перевагу у змаганні.

3. Будьте терплячими

Успіх  —  це марафон. Так, вам потрібна лише одна ідея та її чудова реалізація, але ніхто не стає Стівом Джобсом або Елоном Маском за одну ніч. Це серія невеликих кроків, які допоможуть вам випередити конкурентів. Багато з цих кроків будуть невдалими. Але це нормально.

4. Оберіть спеціалізацію та ставайте кращими

Ви повинні зареконмендувати себе найкращими у чомусь. Неважливо, в чому ви найкращі — поки є люди, яким ваша робота небайдужа. Стати найкращим у чомусь маленькому легше і швидше. Аби досягти цього потрібно важко працювати. Ви мусите стати трудоголіком. Амбіції та пристрасть допоможуть, але вони необов’язкові. Пристрасть з’явиться, коли ставатимете кращими. Коли ви впораєтеся з чимось невеличким, ви зможете підняти свій рівень і вийти на нові, більші завдання.

5. Розбудовуйте свій публічний профіль

Сьогодні сприйняття є реальністю. Ваш публічний профіль — це ваша репутація. Ви маєте зарекомендувати себе публічно, тож не затримуйте початок власного просування у соціальних медіа. Публічна репутація буде дисциплінувати і захищати вас. Ви також отримаєте підтримку та ресурси для ефективного впровадження ваших ідей. Перші спроби побудови публічних профілів будуть болісними, часом незручними. Але тримайте у пам’яті пункти 1 і 3 — не бійтеся і будьте терплячі. Про вас судитимуть по тому, як далеко ви зможете пройти, а не по тому, скільки разів ви впадете по дорозі.

Звичайно, ви повинні продовжувати вчитися і розвиватися протягом всього свого життя. Ви не можете дозволити собі зупинитися, оскільки вас швидко викинуть за борт змагання за успіх. По суті, ви повинні залишатися інтелектуально молодим усе своє життя. Сучасний світ подарував нам розкіш бути здатними до цього.

Джерело: KSE

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko