Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 україномовних подкастів про саморозвиток, науку, книги та ІТ

5 україномовних подкастів про саморозвиток, науку, книги та ІТ

Подкасти набирають обертів в усьому світі — в Україні такий формат теж стає дедалі популярнішим. Тому підібрали для вас кілька цікавих подкастів, які варто почати слухати просто зараз.

1. Буде тобі наука
Подкаст від авторів науково-популярного журналу «Куншт» про науку. У фокусі подкасту — космос, медицина, фізика й технології.

2. Radio kmbs
У коротких епізодах викладачі Києво-Могилянської бізнес-школи розповідають про найрізноманітніші сторони ведення бізнесу — стратегії, управління людьми, розвиток і навчання, бренд-менеджмент тощо. Окрема низка випусків присвячена менеджменту в галузі культури, і тут своїми уроками діляться відомі українські мистецтвознавці, художники та експерти з музичного менеджменту.

3. Чим дихаєш, брате
Легкий розмовний подкаст двох друзів про популярну сучасну культуру — ігри, музику, кіно, комікси. Крім того автори охоче говорять і на соціальні теми та обговорюють актуальні новини.

4. Байки програміста
Як зазначає сам автор, Тарас Шеремета, це «нерегулярний україномовний ІТ-подкаст». Тут можна знайти розмови про технології, програмування, самоосвіту, новини зі світу IT та багато іншого.

5. Засновники
Кожен випуск — це діалог з засновником бізнесу. Гості діляться своїми історіями успіху, а також поглядами на цінності й культуру бізнесу та підходи до менеджменту. Чимало випусків присвячені тому, як українські підприємці продовжують працювати в умовах кризи.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko