Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

6 безкоштовних освітніх програм для молоді, які відкривають нові можливості

6 безкоштовних освітніх програм для молоді, які відкривають нові можливості

 

Освітня програма “Звичка думати” ( I етап)

Дедлайн подачі заявки: 28.08.2018 року

Дата проведення заходу: 26-30.09.2018 року

Організатори:  ГО «Інша освіта»

Програма “Звичка думати” – це можливість для фахівців та фахівчинь у сфері формальної та неформальної освіти підвищити свою кваліфікацію в темі розвитку критичного мислення й отримати підтримку в розробці, адаптації методичних інновацій в освіті. Програма передбачає три етапи навчання.

Впродовж першого етапу програми учасники ознайомляться  з теорією і практикою розвитку критичного мислення, дізнаються конкретні методики, матимуть змогу попрацювати над адаптацією чи розробкою методів роботи із критичним мисленням та необхідним базисом для їх апробації на практиці.

Місце проведення: м. Одеса

Форма участі: безкоштовна. Організаційний внесок 450 грн.

Подати заявку для участі можна  тут  

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1364

 

Молодіжний  форум в рамках проекту “Участь молоді – право на зміни”

Дата проведення заходу:  30.08.2018 року

Організатори:  Київська міська рада

Під час першої частини проекту було виокремлено ряд проблем у таких сферах як освітня, економічна, урбаністика та навколишнє середовище й участь молоді. Створені ініціативні групи працюватимуть з цими викликами, щоб розробити можливі варіанти їхнього вирішення, а також сформувати запит до місцевої влади, міжнародних організацій та фондів. У рамках форуму відбудеться 4 панельні дискусії під час яких і будуть представлені напрацювання по кожній сфері.

Місце проведення:  м.Київ

Форма участі: безкоштовна

Подати заявку для участі можна  тут

Детальніше  за посиланням: https://www.facebook.com/events/2032060883483983/

 

Міжнародна наукова конференція «Креативність класики: сучасна бібліотека очима молодих бібліотекарів»

Дедлайн подачі заявки: 01.09.2018 року

Дата проведення заходу: 26- 27.09.2018  року

Організатори: ВГО “Українська бібліотечна асоціація”

До участі у Конференції   запрошуються бібліотекарі, викладачі, фахівці вищих закладів освіти, школяри старших класів, студенти, аспіранти, молоді вчені, які зацікавлені тематикою конференції.

Серед основних напрямів, які найдуть висвітлення у доповідях на пленарному засіданні та секціях конференції наступні: «Тиша повинна бути в бібліотеці?!» – зміни у сприйнятті бібліотек; Бібліотека 3D – сучасний бібліотечний дизайн і простір; Ті, хто бачить світ інакше: двигун бібліотечного прогресу — інновації; Читач класичний – користувач сучасний: риси загальні і різні; Акторська майстерність бібліотекаря у роботі з читачем; Молодіжні субкультури і бібліотека;  Volunteers Wanted: як знайти та успішно співпрацювати із волонтерами в бібліотеці.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення:  м. Харків

Подати заявку для участі можна  тут  

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1366

 

Всеукраїнський тренінг «DIGITAL в молодіжній роботі»

Дедлайн подачі заявки: 06.09.2018 року

Дата проведення заходу: 14-17.09.2018  року

Організатори: Міністерство молоді та спорту України , ГО «Yes»

Захід буде корисним для молодіжних працівників, які хочуть отримати базові знання з SMM, системної роботи в соціальних мережах з молодіжною аудиторією, ресурсів для web-дизайну.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення:  м. Запоріжжя, о.Хортиця

Подати заявку для участі можна  тут 

Детальніше  за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/39477

 

Навчальна програма  “UPSHIFT”

Дедлайн подачі заявки: 02.09.2018

Дата проведення заходу: 14–16.09.2018 року

Організатори: ЮНІСЕФ Україна та «Фонд «Професійний развиток Харкова»

У рамках програми, 20 тренерів навчатимуть молодь основам соціального підприємництва. Учасники програми повинні будуть розробити проект, спрямований на розвиток Харкова або вирішення якоїсь конкретної проблеми громади. Кращі з них отримають грант у розмірі 60 тис. грн на втілення своєї ідеї.

Форма участі:  безкоштовна

Місце проведення: м. Харків

Подати заявку для участі можна  тут

Детальніше за посиланням: http://www.city.kharkov.ua/uk/news/yunisef-zapuskae-u-kharkovi-navchalnu-programu-dlya-molodi-39463.html

 

 Базовий тренінг програми “Молодіжний працівник» (м. Сєвєродонецьк )

Дедлайн подачі заявки: 10.09.2018

Дата проведення заходу: 21-23.09. 2018 року

Організатори: Міністерство молоді та спорту України спільно з Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Карітас Сєвєродонецьк», Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики

Метою тренінгу є формування в учасників базових теоретичних знань та практичних навичок для реалізації регіональної молодіжної політики. Серед основних завдань тренінгу: забезпечення учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики; налагодження діалогу між різними учасниками молодіжної політики; надання учасникам можливості створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

Форма участі:  безкоштовна

Місце проведення: м. Сєвєродонецьк

Подати заявку для участі можна  тут

Детальніше за посиланням:   http://learnlifelong.net/events/1365

 

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko