Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 освітніх програм, до яких варто долучитися цієї весни!

5  освітніх програм, до яких варто долучитися цієї весни!

 

Школа “Tolerspace”.  Друга сесія

Дедлайн подачі заявки: 02.03.2018 року

Дата проведення заходу: 03 – 04.03.2018 року

Організатори: Громадська організація “Київський освітній центр “Простір толерантності”

«Школа Tolerspace» – авторський курс, під час якого учасники отримають базові знання щодо форм і методів неформального навчання. Програма передбачає   акцент на формуванні цілісного уявлення та практичного інструментарію у роботі  з дитячими групами (навичками постановки цілей, технологією розробки тренінгових занять, розумінням вікових особливостей і потреб дитини, особливим підходом до правил, знаннями про структуру дитячої групи тощо).

Форма участі:  1500 грн.

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/972

 

Програма для молодих лідерів EDD 2018

Дедлайн подачі заявки: 02.03.2018

Дата проведення: 05 – 06.06. 2018 року

Організатори: Європейська комісія

Програма підтримки молодих лідерів (21-26 років) запрошує до участі  молодь, яка відіграє активну роль у боротьбі за рівність жінок та чоловіків на місцевому, регіональному чи національному рівні. Тренінгова частина програми відбудеться в Брюсселі, де буде можливість поділитися своїми ідеями та розвинути власний лідерський потенціал.

Форма участі:  безкоштовна

Детальніше за посиланням: https://www.eudevdays.eu/youngleaders2018#anchor-152

 

Training for Trainers Camp

Дедлайн подачі заявки: 12.03.2018 року

Дата проведення заходу: 19 – 21.04.2018  року

Організатори: Digital Communication Network

До участі у програмі запрошуються тренери, які бажають розширити компетенції у сфері цифрової комунікації. Програма передбачає чотири основних напрямків підготовки: робота у соціальних мережах, сторітелінг,  журналістика (робота з даними), державна комунікація.

Форма участі:  безкоштовна.

Детальніше  за посиланням: http://digicomnet.org/

 

Освітній проект «Хаб медіамобільності»

Дедлайн подачі заявки: 21.03.2018

Дата проведення заходу: 10–24.05. 2018 року

Організатори: Фундація «Суспільність» спільно з ГО «Інтерньюз-Україна»

Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, соціальних мереж та теоретичні засади роботи сучасного універсального журналіста.

Форма участі:  безкоштовна

Детальніше за посиланням: https://docs.google.com

 

 Школа тренерства та фасилітації для освітніх форматів

Дедлайн подачі заявки: 22.04.2018 року

Дата проведення: 02 – 06.05. 2018 року

Організатори: Громадська організація «Інша освіта»

Школа тренерства та фасилітації для освітніх / навчальних форматів буде цікава освітянам та едукаторам широкого профілю, які прагнуть використовувати сучасні підходи неформальної освіти, фасилітації та модерації, а також андрагогіки та конструктивізму в різних освітніх та навчальних форматах – від формальної освіти до корпоративних навчань, курсів та тренінгів.Під час навчання учасники розглядатимуть питання динаміки групи та орієнтації на груповий процес, ознайомляться з різними моделями планування навчальних заходів   та індивідуальним планом розвитку едукатора.

Форма участі:  4300 грн.

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/978

 

 

 

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko