Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

6 освітніх заходів, які допоможуть оволодіти новими навичками

6  освітніх заходів, які допоможуть оволодіти  новими навичками

 

Тренінг із текстового сторітелінгу «Місія здійсненна: як написати легко про складне»

Дедлайн подачі заявки: 03.08.2018

Дата проведення заходу: 09.08.2018 – 10.08.2018 року

Організатори: ГО “Інститут розвитку регіональної преси”

Під час тренінгу учасники дізнаються як визначати основну  ідею тексту після збору матеріалу для журналістського розслідування та структурувати інформацію. Дізнаються про основні формати журналістських текстів, чим вони відрізняються, а також – які з них можна використовувати в журналістських розслідуваннях;

Форма участі: безкоштовна

Детальніше тут  

 

Семінар «Школа виборів»

Дедлайн подачі заявки: 12.08.2018 року

Дата проведення заходу: 24.08.–26.08.2018 року

Організатори: ГО  “Молода Черкащина”

Семінар буде корисний для всіх, хто бажає усвідомлено брати участь у виборчому процесі на різних рівнях (виборці,  кандидати, агітатори, спостерігачі).

Форма участі: безкоштовна

Детальніше тут 

 

Школа фасилітації / модерації стратегічних сесій

Дедлайн подачі заявки: 15.09.2018 року

Дата проведення заходу: 27.09. – 30.09.2018  року

Організатори: ГО “Інша Освіта”

Програмою школи передбачений комплексний та цілісний підхід до проведення стратегічних зустрічей, що включає сучасні підходи до формування стратегій, вибір індивідуального стилю стратегування згідно характеру та потреб організації, пропрацювання окремих класичних та нових методів зі стратегічного менеджменту, а також питання балансу між орієнтацією на груповий процес та орієнтацію на результат в рамках стратегічних сесій. Школа буде включати як теоретичні блоки, так і роботу з низкою практичних кейсів з практики тренерів та експертів школи.

Форма участі: 5200 грн.

Детальніше  тут 

 

Літня школа «Східні студії»

Дедлайн подачі заявки: 12.08.2018 року

Дата проведення заходу: 20.08.2018 – 24.08.2018 року

Організатори: Національний університет “Острозька академія”

Метою Літньої школи є ознайомлення учасників з проблематики історії та сучасності Центрально-Східної Європи та всього посткомуністичного простору, а також  розвиток навичок міждисциплінарного та критичного мислення. Головний акцент буде зосереджено на питаннях політики пам’яті в контексті гібридних загроз та геополітичного становища країн Центральної та Східної Європи в історичному і сучасному контексті. Особлива увага приділятиметься питанню боротьби за незалежність країн Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу, а також Центральній Європі та Балканам.

Форма участі: безкоштовна

Детальніше  тут

 

ФРІ-табір «Крок до лідерства»

Дедлайн подачі заявки: 10.08.2018 року

Дата проведення заходу: 22.08.2018 – 27.08.2018 року

Організатори: ВМГО “Фундація регіональних ініціатив”

Програма передбачає курс з  дизайн-мислення, Agile-методології управління проектами, медіа-грамотність, а також захист прав людини, екосвідомість.

Форма участі: 360 грн.

Детальніше тут

 

Active Weekend Lviv

Дата проведення: 09 вересня 2018 року

Організатори: Молоді лідери України

Active Weekend – фестиваль активного дозвілля та неформальної освіти створений з метою активізації молоді Львівщини та інших регіонів, щоб надати їй змогу обмінятися своїм досвідом, знаннями та отримати практичні знання у різних сферах діяльності.

Форма участі: безкоштовна

Детальніше тут

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko