Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

6 якостей, що допоможуть стати лідером

6 якостей, що допоможуть стати лідером

Лідер ‒ це людина, яка володіє унікальним поєднанням особистісних якостей і навичок, які спонукають інших слідувати за нею. Роглянемо детальніше необхідні навички.

Цілеспрямованість
Кожен лідер повинен мати якусь глобальну мету. Це не про невеликі цілі, які є в кожного і досягаються протягом невеликого проміжку часу. Часто така мета стоїть як виклик, проте не взятий зі стелі, а продуманий і досяжний. Звичайно, лідер не просто має мету, він складає шлях до її досягнення, йде ним і веде за собою інших.

Здатність до навчання
Якщо лідер займає топову позицію в компанії, це не означає, що він сидить, склавши руки, ‒ він все одно знайде, що потрібно вивчити, адже світ не стоїть на місці. Не впускайте можливості отримати нові знання, це допоможе не лише у вашому становленні як лідера.

Ініціативність
Справжній лідер ніколи не боїться вийти із зони комфорту та ризикнути. Це стосується як робочих справ, так і повсякденного життя. Якщо вчасно не проявити ініціативу, доводиться платити серйозну ціну. Тому коли у вас виникають ідеї, не соромтеся їх висловити.

Помилки як можливість
З попереднього пункту слідує наступна навичка: лідер не боїться проявляти ініціативу, бо знає, що помилки ‒ це сходинки до успіху. У нього немає страху перед помилками, перед думкою інших ‒ він іде до своєї мети, оступається і вчиться на цьому, щоб наступного разу зробити краще.

Впевненість
Без впевненості ви не зможете навіть стояти перед аудиторією. Ця риса допомагає мотивувати підлеглих і вселяти в них віру в краще у кризові часи. Доповнює впевненість і харизма: це вміння красномовних виступів, вміння говорити та слухати, наявність почуття гумору тощо.

Емоційний інтелект
Лідер має відчувати настрої інших людей, щоб правильно знайти до них підхід: збадьорити, коли вони сумують, або надихнути на роботу, коли все руйнується. Розвинений емоційний інтелект допомагає чітко розуміти та контролювати свої емоції. Для лідера ‒ стрес неминучий, а отже виникнення гніву, роздратування, паніки тощо ‒ також. Лідер повинен мати стійкість до стресів, бути непохитним у критичних ситуаціях, вміти давати раду негативним емоціям.

Джерело: ПочниЩось

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko