Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

7 безкоштовних освітніх програм для молоді, які відкривають нові можливості

7 безкоштовних освітніх програм для молоді, які відкривають нові можливості

 

Починаємо новий рік з новими освітніми можливостями! Команда «Онлайн-платформи неформальної освіти»  підготувала добірку навчальних програм для молоді, які розширять Ваші компетенції  та досвід в різних сферах. 

 

Українська школа політичних студій 2018 року

Дедлайн подачі заявки: 31.01.2018

Дата проведення заходу: 12.04.2018 – 1.12.2018 року

Організатори: Українська школа політичних студій

Під час навчання слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох подіях: три національні сесії відбудуться в Україні (Київ, Одеса, Львів) та Щорічна Конференція УШПС (Київ). Найбільш активні та вмотивовані слухачі групи будуть відібрані до участі у Всесвітньому Форумі за Демократію у Раді Європи (Страсбург, Франція).

Форма участі: безкоштовна. Витрати на участь (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу, тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи.

УШПС на власний розсуд встановлює реєстраційний внесок за участь у Щорічній програмі

Детальніше за посиланням: http://usps.org.ua/index.php/ua/news-ua/item/227-vidbir-2018-rozpochato

 

Школа міжнародної журналістики

Дедлайн подачі заявки: 01.02.2018 року

Дата проведення заходу: 05.02.–31.05.2018 року

Організатори: Інформаційне Агенство “GuildHall”

На тренінгах студенти Школи отримають корисні вміння та навички за напрямами: збір та аналіз інформації; пошук інформації за відкритими джерелами (OSINT); налагодження комунікації з дипломатами та політиками; інтерв’ювання; організація та проведення медійних заходів, робота в студії та багато інших.

Форма участі: безкоштовна

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/872

 

Школа «Економічні аспекти прийняття політичних рішень»

Дедлайн подачі заявки: 06.02.2018 року

Дата проведення заходу: 02-04.03.2018  року

Організатори: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»

Під час навчання  учасники отримають базове розуміння ключових сучасних економічних концепцій та можливості їх практичного застосування для вирішення економічних та соціальних проблем України. Впродовж трьох днів учасники отримають  знання про еволюцію економічної думки від класиків до сучасності, зв’язок між економічними моделями, ідеологіями та цінностями, досвід ліберальних реформ різних країн, методи ефективного контролю за бюджетами свого міста, області, країни.

Форма участі: безкоштовна. Організатори оплачують проживання, харчування та роздаткові матеріали. Проїзд не компенсується.

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/884

 

Школа вожатської майстерності – 2018

Дедлайн подачі заявки: 19.02.2018 року

Дата проведення заходу: 22.02.2018 – 13.04.2018 року

Організатори: Запорізький обласний центр молоді

Проект спрямований на підготовку та навчання молоді, віком від 18 років для роботи вожатими в організаціях відпочинку та оздоровлення дітей в літній період через навчання теоретичним та практичним знанням основ вожатської майстерності.

Форма участі: безкоштовна

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/881

 

 Навчальна програма “Майстерня активних”

Дедлайн подачі заявки: Графік дедлайнів та  дат проведення дивіться за посиланням http://management.lviv.ua/aktualno/anonsy/item/556

Організатори: Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету

Навчальна програма розрахована на молодих людей Донецької області. Програма передбачає наступні  тематичних блоків: активні громадяни і демократія, суспільні інститути; роль громадського активіста у суспільстві, громадянське суспільство; аналіз проблем і пошук рішень; комунікація та переговори як демократичні навички для ефективної взаємодії з громадою і владою.

Форма участі: безкоштовна

Детальніше за посиланням: http://management.lviv.ua/aktualno/anonsy/item/556

 

Вища Політична Школа – 2018

Дедлайн подачі заявки: 12.02.2018

Дата проведення I етапу: 15-17.03. 2018 року (1 група)

17-19.03.2018 року ( 2 група)

Організатори: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»

У рамках навчання відбудеться серія триденних семінарів у різних регіонах України для 2 груп. У програмі навчання: політичні ідеології, базові цінності,  енергоефективність, правосвідомість, конституційні системи України та інших держав тощо.

Форма участі: безкоштовна

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/admin/events/886

 

 Освітній проект «Хаб медіамобільності»

Дедлайн подачі заявки: 21.03.2018

Дата проведення заходу: 10–24.05. 2018 року

Організатори: Фундація «Суспільність» спільно з ГО «Інтерньюз-Україна»

Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, соціальних мереж та теоретичні засади роботи сучасного універсального журналіста.

Форма участі: безкоштовна

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/admin/events/885

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko