Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

7 книжок, щоб почитати на святах

7 книжок, щоб почитати на святах

Свята це гарна можливість відпочити. А якщо не уявляєте свого відпочинку без книжки, то маємо для вас добірку нон-фікшну з різних галузей, що допоможе не лише переключитися, а й дізнатися чимало нових і цікавих фактів.

«Поведінкова економіка. Як емоції впливають на економічні рішення» Річард Талер
Книга професора Чиказької бізнес-школи, лауреата Нобелівської премії в галузі економіки 2017 року. У книзі є дуже багато прикладів, досліджень та психологічних феноменів, що безпосередньо впливають на наші рішення, а звідси — на економіку. Тут також багато посилань на роботи Деніела Канемана (автора однієї з найважливіших книг ХХІ століття «Мислення швидке та повільне»).

«Подолати минуле. Глобальна історія України» Ярослав Грицак Просто знахідка і абсолютний must-read для всіх українців. Тут відсутня замиленість (звична для історичних книг), чи подача та трактування історії з «перспективи переможця». Автор формує чотири критерії для написання книги про історію України:
1. Моїм ідеалом є історія без імен та дат.
2. Історія має бути короткою.
3. Історія має бути глобальною.
4. Історію України треба розглядати в контексті довгої часової протяжності. Дуже влучна та інтелектуальна актуалізація історії України у контексті всього світу, а не лише в локальній перспективі недавніх імперій.

«Поведінкова економіка. Як емоції впливають на економічні рішення» Річард Талер
Книга професора Чиказької бізнес школи, лауреата Нобелівської премії в галузі економіки 2017 року. У книзі є дуже багато прикладів, досліджень та психологічних феноменів, що безпосередньо впливають на наші рішення, а звідси — на економіку. Тут також багато посилань на роботи Деніела Канемана (автора однієї з найважливіших книг ХХІ століття «Мислення швидке та повільне»).

«Power Questions» – by Andrew Sobel
Одна з найкращих книг для B2B-менеджерів з продаж. Ця книга про правильні запитання в бізнесі, у продажах, у стосунках з клієнтами на всіх етапах. Максимально практична книга, що допоможе вибудовувати довготривалі стосунки з вашими партнерами та клієнтами.

«Ненасильницьке спілкування» Маршалл Розенберг
Будь-які якісні стосунки починаються зі спілкування. Вміння вести здорові та щирі розмови з людьми набагато складніше, ніж здається. Книга про емпатію, комунікацію та вирішення конфліктів. Книга для більшості людей виявиться справжньою знахідкою. Вона допоможе зрозуміти власні шаблони в поведінці та спілкуванні з близькими. Описані тут методи використовують в роботі професіоналів зі сфер комунікації та психології. Якщо зрозуміти та прийняти хоча б 10% з прочитаного, це допоможе уникнути багатьох проблем у спілкуванні з людьми.

«Столітній хірург» – Федір Углов
Книга радянського хірурга, який прожив 103 роки, а останню операцію провів у 100 (!) років. У книзі максимально просто та доступно написано про складні на перший погляд речі. Тут багато історій з хірургічної практики. Те, що стосується нашого здоров’я має дуже чітку логіку та причинно-наслідкові зв’язки.

«Who I Am» – by Steven Reiss
Пізнати себе та зрозуміти свої мотиви — одне з найважчих завдань, яке стоїть перед кожною людиною. Автор ділиться своїм переліком 16 напрямків та бажань, які, на його думку, впливають і формують наше життя. Це така собі розширена та доповнена версія усім нам відомої «Піраміди Маслоу». Про соціальні упередження, які заважають нам приймати стратегічні рішення стосовно власного життя. Переконаний, що аналіз самого себе через ці 16 напрямків може принести набагато більше користі за новорічні резолюції.

«Чому зебри не страждають на виразку» Роберт Сапольскі
По-перше, якщо є ще хтось, хто не бачив лекцій Роберта Сопольскі зі Стенфорда на тему «Біологія людської поведінки», то зробіть собі послугу і подивіться їх із конспектом. Ці знання можуть змінити ваше життя. Книга є однією з обов’язкових на цьому курсі. Вона дуже харизматична (як і сам автор) та деколи іронічна, сумна та весела одночасно. Найважливіше — тут доволі простими словами пояснюють найважливіші біологічні процеси всередині нашого організму: секс, імунітет, хвороби, старіння, депресія, характер, темперамент, біль та задоволення… І як вчитись усім цим керувати.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko