Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

8 освітніх програм для молоді

8 освітніх програм для молоді

 

Primaries. Школа молодого політика

Дедлайн подачі заявки: 10.04.2018 року

Дата проведення заходу: 12-14.04.2018 року

Організатори:  Молодіжний Центр Дніпропетровщини

Упродовж трьох днів будуть проведені 3 навчальні сесії, спрямовані на розуміння  учасниками процесу децентралізації, а також змісту  державних реформ. Під час навчання учасники оволодіють основним інструментарієм, якій необхідно використовувати у процесі взаємодії  з місцевою владою, а також  отримають  знання щодо механізму реалізації важливих соціальних  ініціатив.

Місце проведення: м. Дніпро

Форма участі: безкоштовна

Подати заявку для участі можна  тут  

Детальніше  за посиланням: https://www.facebook.com

 

Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» (Суми)

 Дедлайн подачі заявки: 16.04.2018 року

Дата проведення: 25-28.04.2018 року

Організатори: Міністерство молоді та спорту України спільно з Комунальним підприємством «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Дніпропетровської обласної ради, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики

Метою тренінгу є формування в учасників базових теоретичних знань та практичних навичок для реалізації регіональної молодіжної політики. Серед основних завдань тренінгу: забезпечення учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики; налагодження діалогу між різними учасниками молодіжної політики; надання учасникам можливості створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

Форма участі: безкоштовна

Подати заявку для участі можна  тут

Місце проведення: м. Суми

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1105

 

Urban Сamp (Чернівці)

Дедлайн подачі заявки: 26.04.2018 року

Дата проведення заходу:  10-12.05.2018 року

Організатори: ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку».

Urban camp – це захід для активних громадян (представників НУО, молодіжних лідерів громад, вчених, активних у діяльності в галузі навколишнього середовища, міських жителів) із Молдови та трьох областей України (Чернівецької, Вінницької та Одеської). Урбаністичний табір спрямований на привернення уваги до ідей сталого розвитку, урбанізму, проблем навколишнього середовища у міських районах, ролі громади у місцевому розвитку, а також розробку заходів щодо підвищення обізнаності місцевих громад стосовно забруднення повітря та його вплив.

Місце проведення: м.Чернівці

Подати заявку для участі можна  тут

Детальніше  за посиланням: https://docs.google.com/forms/

 

Шоста всеукраїнська школа бібліотечного журналіста

Дедлайн подачі заявки: 09.04.2018 року

Дата проведення заходу: 17- 20.04.2018  року

Організатори: Харківська державна науков�� бібліотека імені В.Г. Короленка

До участі у Школі запрошуються працівники бібліотек, студенти профільних вишів. У програмі Школи передбачено знайомство із жанрами універсальної журналістики, трендами у нових медіа та можливостями їх застосування у бібліотечній діяльності, візуальними тенденціями, мобільною журналістикою та мобілографією, розглядатиметься соціальна мережа Instagram як спосіб керування репутацією бібліотеки. Учасники застосують набуті знання та навички для створення лонгрідів на платформі Tilda.

Форма участі: Безкоштовна

Місце проведення: м. Харків

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1097

 

Саміт проактивної молоді «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

Дедлайн подачі заявки: 15.04.2018 року

Дата проведення заходу: 02 – 04.05.2018  року

Організатори: Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією.

Програма заходу поєднує в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь чекають лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо. Саміт надасть можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл,  і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.

Форма участі: Безкоштовна

Місце проведення: м. Пущі-Водиця

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1107

 

Освітній проект “Школа волонтерів”

Дедлайн подачі заявки: 01.04.2018

Дата проведення заходу: 05.04. – 30.05. 2018 року

Організатори: Обласний молодіжний центр (Полтава)

До участі в освітній програмі запрошуються всі небайдужі жителі області. Навчальна програма передбачає  оволодіння базовими знаннями щодо  психологічної допомоги у надзвичайних ситуаціях та основам жестової мови, відпрацювання основ надання домедичної допомоги, а також опанування основ проектного менеджменту, фандрайзингу, SMM.

Форма участі:  безкоштовна

Місце проведення: м. Полтава

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1090

 

Набір до Української Академії Лідерства

Дедлайн подачі заявки: 01.06.2018

Дата проведення заходу:  2018-2019 роки

Організатори: Українська Академія Лідерства

Українська академія лідерства — це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання в УАЛ триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей.

Благодійний внесок:  2000 грн.

Подати заявку для участі можна  тут 

Детальніше за посиланням:  http://learnlifelong.net/events/1108

 

 Тренінг «Участь у державному управлінні: можливості для молоді»

 Дедлайн подачі заявки: 15.04.2018 року

Дата проведення: 27-29.04.2018 року

Організатори: ГО «Молодіжна Альтернатива» спільно з ГО «Асоціація місцевих громад Литви»

Метою проекту є створення мережі співпраці громад та молодіжних організацій Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської та Полтавської областей на основі партнерських принципів з метою залучення молодих людей до процесів прийняття рішень, використовуючи досвід місцевих громад Литви. Тож учасники матимуть можливість отримувати нові знання та навички як відповідального громадянина, думати, аналізувати та впроваджувати зміни на локальному рівні.

Форма участі: безкоштовна

Подати заявку для участі можна  тут

Місце проведення: м.Кропивницькому

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com

 

 

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko