інформаційне меню

© Авторські права

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Представництво німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні http://dvv-international.org.ua/

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

Написати нам

Design & Develop by dias.team

Підписатись

Про нас

Онлайн платформа неформальної освіти реалізується за підтримки Представництва DVV International в Україні, Міжнародного Центра Неформальної Освіти та Української Асоціації освіти дорослих.

DVV International

Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV або Deutscher Volkshochschul-Verband e.V.), DVV представляє інтереси 920 народних університеті Німеччини (Volkshochule) і їх регіональних асоціацій. Одна з лідируючих професійних організацій в галузі освіти дорослих з досвідом вже більше 45 років.

Представництво Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) в Україні розпочало свою діяльність з 2010 року на основі міжурядових угод між Федеративною Республікою Німеччина та Україною.

Загальна мета Представництва DVV International в Україні — поліпшення якості життя через освіту дорослих і навчання впродовж життя в Україні.

Детальніше на сайті http://www.dvv-international.org.ua/

Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих»

Неприбуткове громадське об’єднання, діяльність якого поширюється на території України. Метою діяльності АСОЦІАЦІЇ є становлення та розвиток системи освіти дорослих в Україні, формування суспільства, що навчається в продовж усього життя. З червня 2016 року отримала статус офіційного члена Європейської Асоціації Освіти Дорослих.

Серед основних завдань Асоціації — формування політики освіти дорослих і політики навчання впродовж усього життя в Україні, а також професіоналізація фахівців у сфері освіти дорослих.

Детальніше на сайті http://www.uaod.org.ua/

Міжнародний Центр Неформальної Освіти

Неприбуткова громадська організація, метою якої є розвиток та популяризації неформальної освіти серед українців. Місією Центру є сприяння створенню умов для всебічного розвитку особистості, через залучення до освітнього процесу впродовж життя.

Серед стратегічних завдань Центру — це створення умов для відкритого спілкування між особами, які залучені до реалізації неформальної освіти, а також створення механізму обміну інформацією та досвідом між ними.

Детальніше https://www.facebook.com/nonformal.education.ua/

Написати нам