Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Чому в дорослому віці варто постійно навчатися?

Чому в дорослому віці варто постійно навчатися?

Навчання у дорослому віці приносить таке ж задоволення, як у дитинстві. Та головнен те, що воно приносить неабияку користь. Зокрема, журналіст Том Вандербільт у своїй книзі для саморозвитку «Початківці» виокремлює низку переваг навчанння у дорослому віці. Серед них, зокрема, такі: 

1. Навчання допомагає долати стрес

«Існує думка про те, що навчання — це ефективна реакція на стрес на робочому місці. Оскільки навчання розширює горизонт власного «я» і, можливо, озброює нас новими здібностями, цей процес стає «буфером для стресу».

2. Навчання допомагає генерувати нові ідеї

«Доведено, що засвоєння чогось нового і складного, а особливо в групі, йде на користь нашому «пристрою для пошуку новизни», себто мозку. Оскільки новизна як така слугує поштовхом для навчання, то одночасне опанування кількох нових видів діяльності може приносити навіть більшу користь». 

3. Навчання допомагає покращити взаємини у парі 

«Явище розширення горизонту власного «я» стосується й пар. За даними наукових досліджень, до пар, які разом беруться за якусь нову складну справу, певною мірою повертається «сп’яніння» початку стосунків, а позитивні почуття, котрі їм дарує, наприклад, урок танців, переносяться й на їхні взаємини». 

4. Навчання допомагає впоратися зі змінами у світі 

«І, нарешті, якщо люди жадають новизни, а новизна сприяє навчанню, то навчальна діяльність показує нам, як краще дати раду новизні в майбутньому. «Ми, люди, більше залежимо від здатності навчатися, ніж інші тварини, — зауважила Елісон Ґопнік. — Наш великий мозок і потужні здібності до навчання сформувалися в процесі еволюції насамперед для того, щоб ми могли впоратися зі змінами».

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko