Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

5 кроків до ментального здоров’я під час пандемії

5 кроків до ментального здоров’я під час пандемії

Дата початку: 30 Квітня 2021

Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Про курс

Вперше в історії людства ми зіткнулись з ситуацією тотального карантину в усіх країнах світу. Де б ми не знаходились, де б не жили наші рідні та близькі, попри кордони та обмеження – ми всі стали заручниками нових умов існування. Коронавірус паралізував усіх без виключень та довів, що перед такими викликами ми маємо об’єднатись, навіть зберігши соціальну дистанцію.

Ми всі опинились в умовах шаленого стресу, з яким ще нікому й ніколи не доводилось стикатись. Ми не завжди розуміємо, що відбувається з нами, та не розуміємо, що відбувається з іншими. Ми відчуваємо то страх, то захоплення, то спокійну безтурботність, то неймовірний жах, а іноді нам просто все одно. Ми не розуміємо, чому одна реакція змінюється на іншу та що з цим робити. В межах цього курсу ми поговоримо про тривожність, про депресію та про стадії прийняття неминучих ситуацій у нашому житті.

Додаткова інформація

Про що ви дізнаєтеся?

Цей курс:

  • допоможе вам розібратись та зрозуміти власний психологічний стан;
  • пояснить, чим викликані ваші реакції;
  • надасть прості та зрозумілі поради й лайфхаки для підтримки самих себе та розповість, як підтримати рідних;
  • висвітлить, як зробити побут в умовах самоізоляції зручним та вийти з карантину міцною родиною;
  • допоможе визначити правила поведінки з близькими та разом розбиратися, як домовитись з дітьми, що важливо, а на що можна поки не звертати увагу.

 

Неминучість економічної кризи також вимагає від нас простих та зрозумілих змін у побуті та у бюджеті. Ми плануємо жити, а значить потрібно навчитись бути гнучкими у наших рішеннях, стосунках та плануванні.

Тривалість курсу: 1 година.
Лектор: Катерина Гольцберг.

Цільова аудиторія

підлітки, молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko