Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Антикризовий вебінар «Громадянська участь у час фізичного дистанціювання»

Антикризовий вебінар «Громадянська участь у час фізичного дистанціювання»

Реєстрація до: 2 Квітня 2020

Дата початку: 2 Квітня 2020

Дата закінчення: 2 Квітня 2020

Огранізатор:
Ресурсний центр ГУРТ
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

У четвер, 2 квітня 2020 року, о 18:00 Ресурсний центр ГУРТ запрошує лідерів та менеджерів організацій громадянського суспільства на безплатний антикризовий вебінар «Громадянська участь у час фізичного дистанціювання», головним спікером якого буде Джо Тьопфер – соціальний педагог, консультант з розвитку організацій та менеджменту (Берлін, Німеччина).

Джо працює як консультант-фрілансер у Німеччині та за кордоном. Регулярно працює в Україні. Головні напрямки роботи: фасилітація групової роботи, трансформації організацій, менеджмент організацій та зміни. Він є членом Інституту соціального менеджменту Сходу й Заходу та співзасновником товариства відкритого простору boscop (berlin open space cooperative). У 2014 році ми публікували інтерв’ю Джо Тьопфера «Україна має змінитися або померти. Іншого шляху немає». Тоді ми змінилися і вижили, але інтерв’ю залишається актуальним і сьогодні.

Під час вебінару ми обговоримо поточні виклики щодо забезпечення принципу участі громадськості у суспільних процесах в Україні та світі. Разом ми напрацюємо рекомендації стосовно посилення соціальної згуртованості на рівні організації, громади та суспільства в цілому.

Дата: 2 квітня 2020 року

Час: 18:00 – 19:00

Реєстрація за посиланням відкрита до 10:00 2 квітня 2020 року. Якщо після реєстрації ви не отримали підтвердження на поштову скриньку, будь ласка, перевірте папку спам.

Зверніть увагу! Підключитися до вебінару необхідно о 17:55 (за 5 хвилин до початку). Підтвердження реєстрації та інструкції з налаштування комп’ютерного обладнання організатори надішлють зареєстрованим учасникам на вказану електронну адресу.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Ресурсний центр ГУРТ
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko