БАЗОВИЙ КУРС КРОЮ ТА ШИТТЯ

Дата початку: 22 Червня 2020
Регіон: Рівне, Україна
Опис події
НАВЧИТЕСЯ ШИТИ “З НУЛЯ”!
Ви пошиєте: спідницю, брюки, топ і плаття
Тривалість: 5 місяців (100 годин, 40 занять)
Групи: ранкові, вечірні, суботні.
Вартість: 1500 грн.міс.
Сертифікат курсів.
«Базовий» курс включає в себе пошиття 4 виробів – спідниця, брюки, топ і плаття з тканини та трикотажу. Всі вироби шиються на себе – красиві, нарядні і у всіх різні.
«Базовий» курс крою та шиття починає навчання з нуля. Якщо Ви вперше сіли за машинку або ж маєте тільки трошки досвіду, – тоді цей курс – для Вас. Заняття побудовані так, щоб Ви поступово змогли освоїти крій, моделювання і пошиття різних видів одягу. Ви дізнаєтеся все про тканини і правильний підбір необхідної фурнітури, навчитеся правильно знімати мірки з будь-якої фігури, та дізнаєтеся багато швейних секретів від наших викладачів.
Теоретична частина підкріплюється методичними посібниками (авторськими конспектами), розробленими спеціально для наших учнів, що значно покращує процес навчання. Наші викладачі професіонали своєї справи з талантом і творчим підходом у навчанні.
З нашими курсами крою та шиття у Вас буде можливість отримати той наряд який Ви побажаєте, якого немає в магазині, якого немає більше ні в кого, крім Вас.