Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

БАЗОВИЙ КУРС КРОЮ ТА ШИТТЯ

БАЗОВИЙ КУРС КРОЮ ТА ШИТТЯ

Дата початку: 22 Червня 2020

Регіон: Рівне, Україна

Огранізатор:
Студія моди Вікторії Кузьмич
Вартість:

Від 1500 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

НАВЧИТЕСЯ ШИТИ “З НУЛЯ”!

Ви пошиєте: спідницю, брюки, топ і плаття

Тривалість: 5 місяців (100 годин, 40 занять)

Групи: ранкові, вечірні, суботні.

Вартість: 1500 грн.міс.

Сертифікат курсів.

«Базовий» курс включає в себе пошиття 4  виробів – спідниця, брюки, топ і плаття з тканини та трикотажу. Всі вироби шиються на себе – красиві, нарядні і у всіх різні.

«Базовий» курс крою та шиття починає навчання з нуля. Якщо Ви вперше сіли за машинку або ж маєте тільки трошки досвіду, – тоді цей курс – для Вас. Заняття побудовані так, щоб Ви поступово змогли освоїти крій, моделювання і пошиття різних видів одягу. Ви дізнаєтеся все про тканини і правильний підбір необхідної фурнітури, навчитеся правильно знімати мірки з будь-якої фігури, та дізнаєтеся багато швейних секретів від наших викладачів.

Теоретична частина підкріплюється методичними посібниками (авторськими конспектами), розробленими спеціально для наших учнів, що значно покращує процес навчання. Наші викладачі професіонали своєї справи з талантом і творчим підходом у навчанні.

З нашими курсами крою та шиття у Вас буде можливість отримати той наряд який Ви побажаєте, якого немає в магазині, якого немає більше ні в кого, крім Вас.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Студія моди Вікторії Кузьмич
Вартість:

Від 1500 грн

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko