Бібліотеки у досягненні Цілей сталого розвитку

Дата початку: 30 Вересня 2020
Опис події
Впевнені, що кожен з вас чув, читав, а можливо вже й включений у досягнення Цілей сталого розвитку.
Існує 17 Глобальних цілей. Вони взаємопов’язані — успіх в одній із них залежить від вирішення завдань в інших. До їх досягнення залучаються держава, бізнес і громадянське суспільство усіх країн світу. Кожна з країн має власний контекст – і, відповідно, акцентується на певних цілях.
Чому ми зробили цей курс для бібліотекарів? Як активні громадяни, відповідальні перед наступними поколіннями, ми маємо і можемо щодня робити особистий внесок в реалізацію Цілей сталого розвитку. Але ми ще й бібліотекарі. Маємо щастя та відповідальність працювати в бібліотеках.
Бібліотеки – унікальні соціальні інституції, які можуть бути включені в усі галузі та сфери суспільного життя, і мають великий потенціал долучитися до їхнього інтенсивного поступу. Це ж стосується і досягнення Цілей сталого розвитку. Тут ми спроможні впливати як на виконання завдань на шляху до Цілей, так і на те, щоб до їхньої реалізації долучилося якомога більше людей.
Цей онлайн курс присвячений ролі бібліотек у досягненні Цілей сталого розвитку. Автори курсу в доступній формі пояснюють слухачам сутність кожної Цілі та демонструють можливості й успішні приклади – як бібліотеки сприяють їх досягненню.
Для кого цей курс:
Курс орієнтований на працівників бібліотек всіх видів і типів, які щиро прагнуть зробити свій внесок у досягнення Цілей сталого розвитку у своїх громадах, спільнотах та у глобальному вимірі.
Онлайн-курс розроблений ГО «ВГО Українська бібліотечна асоціація» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.