Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Бухгалтерський облік неприбуткової організації

Бухгалтерський облік неприбуткової організації

Реєстрація до: 30 Вересня 2022

Дата початку: 1 Вересня 2022

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Від 1250/850 грн. грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Мета курсу –  не лише отримання знань з теорії бухгалтерського обліку, а й обмін досвідом практичного застосування знань та їх використання у щоденній роботі громадських та благодійних організацій.

Скористатися цим запрошенням можуть бухгалтери (досвідчені та початківці), керівники та засновники громадських та благодійних організацій, які мають питання щодо систематизації даних обліку та ведення звітності, особливостей обліку активів, ведення кадрового обліку і контролю розрахунків по оплаті праці, вміння класифікувати, відображати в обліку та контролювати доходи неприбуткової організації, а також документування і відображення руху активів у відповідності до особливостей воєнного стану (в т.ч. обліку благодійної та гуманітарної допомоги).

Наші випускники так описали свої враження від курсу «Просто про непрості речі»; «Дуже інформативно,  гарна збалансованість для тих, хто «ноль» в бухгалтеріі та для тих, хто вже досвідчений спеціаліст»; «Тепер зможу розмовляти з бухгалтером однією мовою».

Цього року програму доповнено актуальними питаннями, що турбують представників організацій, які займаються гуманітарною допомогою та її обліком, питаннями обліку відряджень та співпраці з ФОПами, оновлення законодавства про працю та інших змін військового стану.

Особливістю курсу є різнорівневість груп, що надає можливість учасникам ділитися власною експертністю, обмінюватися досвідом, вирішувати практичні кейси.

Заняття на курсах Центру освіти дорослих «Перший» мають фінансуються за кошти як самих учасників, так і з допомогою партнерів, тож є економічно доступними, є багато пільгових категорій.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Від 1250/850 грн. грн

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko