Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Бухгалтерський облік неприбуткової організації

Бухгалтерський облік неприбуткової організації

Реєстрація до: 30 Квітня 2021

Дата початку: 6 Травня 2021

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Питання ведення повного та правильного бухгалтерського обліку є дуже важливими та подекуди складними у здійсненні діяльності будь-якої неприбуткової організації.

Серед освітніх програм Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший», яка працює в Мелітополі вже третій рік, є декілька курсів з підвищення професійного рівня працівників сфери обліку. Однією з таких, яка може бути дуже корисною для колег з партнерських громадських об’єднань, є нова програма «Бухгалтерський облік неприбуткової організації» від нашої професійної тренерки Дар’ї Трачової, яка має великий практичний досвід в цій сфері.

Якщо у вас є знайомий бухгалтер або фінансовий менеджер неприбуткової організації – зробіть йому послугу – розкажіть про можливість отримати унікальні практичні знання! Заняття відбуватимуться в онлайн-режимі на платформі Zoom, тож запрошуємо приєднатися колег з інших міст.

Під час занять на курсі буде розглянуто:
✔ основні законодавчі норми, що регулюють діяльність неприбуткової організації
✔ особливості облікової політики неприбуткової організації і національні стандарти бухгалтерського обліку
✔ складові фінансової звітності неприбуткових організацій
✔ податковий облік неприбуткової організації.
Загальна тривалість програми 20 годин.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2021 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko