Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Цифровий маркетинг

Цифровий маркетинг

Дата початку: 23 Квітня 2021

Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

ПРО КУРС

Ви розпочали власний бізнес та готові працювати з першими клієнтами, але звідки вони дізнаються про вас? Як правильно підібрати маркетингові інструменти, аби не загубитись серед сотень тисяч інших? Всі та кожен хочуть щось продати або запропонувати. Наш курс «Цифровий маркетинг» за 7 днів надасть вам всі необхідні базові навички, які допоможуть зробити головні кроки на шляху просування вашого бізнесу у цифровому середовищі.

Як правильно побудувати ваш сайт? На що звертають увагу клієнти? Де шукати перших замовників? На чому засновується репутація в мережі? Чому особистий бренд – це важливо? Як налаштувати рекламу в Google та змусити працювати соціальні мережі на вас? Справжній гуру інтернет-маркетингу, офіційний Google-партнер Ігор Івіцький вже підготував відповіді на ці питання!

Цей курс – перший безкоштовний крок, який потрібно зробити всім. А якщо у вас залишаться питання, чекайте на нові курси для поглиблення набутих знань та опанування новітніх цифрових інструментів. З нами ви точно зможете все!

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС

Курс покликаний допомогти представникам малого та середнього бізнесу, а також всім, хто тільки планує відкрити свою справу та поки не розуміє, як саме працюють цифрові маркетингові інструменти та на що варто звернути увагу в першу чергу.

ПРОГРАМА КУРСУ:

День 0. Вступ
День 1. Перші клієнти
День 2. Розширення потоку клієнтів
День 3. Репутація в мережі
День 4. Соціальні мережі та ваш особистий бренд
День 5. Депозити
День 6. Оптимізація та розвиток
День 7. Автоматизація маркетингу

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

7 днів

АВТОР

Course Staff Image #1

Ігор Івіцький

Кандидат технічних наук, доцент, офіційний Google Partner. Понад 13 років займається комплексним просуванням в інтернеті. Останні 7 років проводить навчання для власників малого та середнього бізнесу, як самостійно створювати рекламу в Google так, аби першими знаходити готових купувати клієнтів. Використовує власну методику налаштування реклами, яка дозволяє економити бюджет, витративши всього 2-3 години на тиждень на всі налаштування.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс безкоштовний. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні будь-коли.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko