Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Ділова українська мова

Ділова українська мова

Реєстрація до: 17 Серпня 2021

Дата початку: 19 Серпня 2021

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Минуло вже 3 тижні з того моменту, коли вступили в дію чергові положення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», що стосуються розширення сфери вживання державної мови.

Окрім закладів культури та розваг, туристичної сфери, книговидавництва та демонстрування фільмів значно змінилися вимоги до володіння державною мовою осіб, які претендують на посаду в органах державної влади або місцевого самоврядування та керівні посади в закладах освіти.

Згідно зі статтею 9 цього Закону «Володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків зобов’язані … державні службовці, голови місцевих державних адміністрацій, педагогічні й медичні працівники, посадові та службові особи підприємств, установ і організацій усіх форм власності».

Вимоги щодо рівня володіння державною мовою особами, визначеними цією статтею, встановлює Національна комісія зі стандартів державної мови. За цими вимогами особа, яка претендує на державну посаду, повинна скласти тест на рівень володіння мовою С1-С2.

А де вже зараз можна підвищити рівень володіння українською? Звісно в Центрі освіти дорослих «Перший» Мелітополя! Вже 19 серпня стартує курс «Ділова українська мова», набір на який ми розпочинаємо сьогодні.

Є гарна новина для наших друзів з інших міст України (і не тільки)) – курс доступний онлайн! Ця програма – авторська розробка нашої мегапродуктивної тренерки, філологині, письменниці Олени Даниліної, яка рада вітати на своєму курсі всіх тих, кому необхідно актуалізувати знання, отримані в закладах середньої, професійно-технічної чи вищої освіти; ознайомитись зі змінами, регламентованими новим правописом; розвивати комунікаційні можливості та ефективно використовувати українську в різних ділових ситуаціях.

За допомогою змодельованих тренеркою стандартних ситуацій слухачі зможуть опанувати навички базового спілкування діловою українською, розвинуть комунікаційні можливості та набудуть навички ефективного використання української в писемній діловій мові.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko