Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Дистанційна робота для публічних службовців

Дистанційна робота для публічних службовців

Дата початку: 8 Червня 2020

Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Про курс

Сучасний світ стрімко змінюється, а з ним змінюємося і ми – люди, спільноти, держави. Цей світ вимагає від нас бути готовими відповісти на виклики та небезпеки і, не сповільнюючи крок, рухатися вперед, набуваючи нових знань, досягаючи нових цілей, наполегливо працюючи, будувати майбутнє, яке буде вартим наших зусиль.

Сьогодні наші державні установи та органи місцевого самоврядування перелаштовуються на роботу у віддаленому режимі. І це нові вимоги сучасного світу. Відповідаючи цим вимогам, ми налагоджуємо електронний документообіг, створюємо комфортні умови у власному віддаленому офісі. Ми здатні забезпечити доступ до інформації, зовнішню та внутрішню комунікацію усіх залучених сторін. Запорука нашого успіху – готовність та бажання усіх учасників робочого процесу відповідально, якісно та своєчасно виконувати покладені на них службові обов’язки.

У цьому курсі ми поговоримо з вами про всі етапи переходу на дистанційний режим роботи державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Розглянемо законодавчі особливості та моделі такої роботи. Разом розберемось, як оперативно налаштувати ефективну та безпечну роботу у дистанційному режимі. Довідаємось про цікаві інструменти та можливості сучасного цифрового простору. Велику увагу приділимо емоційному складникові та боротьбі зі стресом. Працюймо разом!

Додаткова інформація

Більше про курс за посиланням.
Реєстрація тут.

Цільова аудиторія

дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko