курси для держслужбовців

Дистанційна робота для публічних службовців

Безкоштовний

Опис події

Про курс

Сучасний світ стрімко змінюється, а з ним змінюємося і ми – люди, спільноти, держави. Цей світ вимагає від нас бути готовими відповісти на виклики та небезпеки і, не сповільнюючи крок, рухатися вперед, набуваючи нових знань, досягаючи нових цілей, наполегливо працюючи, будувати майбутнє, яке буде вартим наших зусиль.

Сьогодні наші державні установи та органи місцевого самоврядування перелаштовуються на роботу у віддаленому режимі. І це нові вимоги сучасного світу. Відповідаючи цим вимогам, ми налагоджуємо електронний документообіг, створюємо комфортні умови у власному віддаленому офісі. Ми здатні забезпечити доступ до інформації, зовнішню та внутрішню комунікацію усіх залучених сторін. Запорука нашого успіху – готовність та бажання усіх учасників робочого процесу відповідально, якісно та своєчасно виконувати покладені на них службові обов’язки.

У цьому курсі ми поговоримо з вами про всі етапи переходу на дистанційний режим роботи державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Розглянемо законодавчі особливості та моделі такої роботи. Разом розберемось, як оперативно налаштувати ефективну та безпечну роботу у дистанційному режимі. Довідаємось про цікаві інструменти та можливості сучасного цифрового простору. Велику увагу приділимо емоційному складникові та боротьбі зі стресом. Працюймо разом!

Додаткова інформація

Більше про курс за посиланням.
Реєстрація тут.

Цільова аудиторія
дорослі, люди старшого віку