google classroom

Дистанційний курс «Google Classroom – онлайн сервіс для ефективного дистанційного навчання»

Безкоштовний

Опис події

Дистанційний курс «Google Classroom – онлайн сервіс для ефективного навчання» створено для педагогів, психологів, які бажають навчитися використовувати цей сервіс для організації онлайн-навчання, перевернутого навчання або створення цікавих завдань для опрацювання, оцінювання роботи учнів та роботи з електронним журналом.

Google Classroom – це інструмент, що зв’язує Google Docs, Google Drive і Gmail, допомагає створювати і впорядковувати завдання, виставляти оцінки, коментувати й організовувати ефективне спілкування з учнями в режимі реального часу або в режимі дистанційного навчання.

Завдяки платформі Classroom можна організувати проектну роботу, перевернуте навчання, дистанційне навчання. Уроки та домашні завдання можуть бути цікавими!

Учасники курсу ознайомляться з принципами функціонування Classroom, дізнаються про різні типи завдань, які можна створити в Classroom, навчаться працювати з різними сервісами Google та розроблять власний курс за допомогою сервісу.

Для педпрацівників закладів профтехосвіти Чернігівської області навчання безкоштовне.

Додаткова інформація

По завершенню навчання слухач отримує електронний сертифікат про проходження дистанційного курсу від НМЦ ПТО Чернігівської області.

Автентичність сертифіката перевіряється за допомогою номеру або QR-коду, який відображає номер, дату видачі, а також інформацію щодо змісту та обсягу пройденого навчання.

Цільова аудиторія
дорослі