Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Дистанційний курс «Google Classroom – онлайн сервіс для ефективного дистанційного навчання»

Огранізатор:
НМЦ ПТО у Чернігівській області
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Дистанційний курс «Google Classroom – онлайн сервіс для ефективного навчання» створено для педагогів, психологів, які бажають навчитися використовувати цей сервіс для організації онлайн-навчання, перевернутого навчання або створення цікавих завдань для опрацювання, оцінювання роботи учнів та роботи з електронним журналом.

Google Classroom – це інструмент, що зв’язує Google Docs, Google Drive і Gmail, допомагає створювати і впорядковувати завдання, виставляти оцінки, коментувати й організовувати ефективне спілкування з учнями в режимі реального часу або в режимі дистанційного навчання.

Завдяки платформі Classroom можна організувати проектну роботу, перевернуте навчання, дистанційне навчання. Уроки та домашні завдання можуть бути цікавими!

Учасники курсу ознайомляться з принципами функціонування Classroom, дізнаються про різні типи завдань, які можна створити в Classroom, навчаться працювати з різними сервісами Google та розроблять власний курс за допомогою сервісу.

Для педпрацівників закладів профтехосвіти Чернігівської області навчання безкоштовне.

Додаткова інформація

По завершенню навчання слухач отримує електронний сертифікат про проходження дистанційного курсу від НМЦ ПТО Чернігівської області.

Автентичність сертифіката перевіряється за допомогою номеру або QR-коду, який відображає номер, дату видачі, а також інформацію щодо змісту та обсягу пройденого навчання.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
НМЦ ПТО у Чернігівській області
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko