Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Дистанційний курс “Сучасний урок в контексті компетентістного підходу”

Дистанційний курс “Сучасний урок в контексті компетентістного підходу”

Реєстрація до: 31 Грудня 2020

Дата початку: 7 Грудня 2020

Регіон: Чернігів, Україна

Огранізатор:
НМЦ ПТО у Чернігівській області
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Новий етап у розвитку професійної (професійно-технічної) освіти пов’язаний з упровадженням компетентнісного підходу до формування змісту та організації навчального процесу. Це вимагає певного підвищення професійної майстерності викладача, доозброєння його новими знаннями, сучасними компетенціями, методами і технологіями, які б дозволили йому перебудувати навчально-виховний процес відповідно до нових вимог і підходів.

У зв’язку з цим обласна методична служба пропонує безкоштовний онлайн-курс  «Сучасний урок у контексті компетентнісного підходу», який має допомогти викладачем всіх категорій предметів як загальноосвітньої, так професійної підготовки закладів професійної освіти у модернізації своєї педагогічної діяльності.

Курс складається із шести блоків, які розкривають певні актуальні проблеми, пов’язані із компетентнісною освітою. Онлайн навчання передбачає проміжне та контрольне оцінювання – по закінченню всього курсу. Онлайн-курс розрахований на 6 годин з отриманням електроннго сертифікату (для державних закладів профтехосвіти електронний сертифікат – безкоштовний)

Форма на навчання –дистанційно.

Команда курсу:

Ірина Красковська -методист НМЦ ПТО у Чернігівській області (розробник курсу);

Роман Сидоренко – методист НМЦ ПТО у Чернігівській області (інформаційний супровід: sidorenko7roman@gmail.com);

Вячеслав Маховка – методист НМЦ ПТО У Чернігівській області (інформаційний супровід).

Початок реєстрації на курc з 07 грудня 2020 року

Форма для реєстрації на курс  https://cutt.ly/OhQinQV

Додаткова інформація

Навчання з 1 січня 2021 року платне.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
НМЦ ПТО у Чернігівській області
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko