Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Ефективна комунікація та ораторське мистецтво у бізнесі

Ефективна комунікація та ораторське мистецтво у бізнесі

Дата початку: 14 Травня 2020

Дата закінчення: 15 Травня 2020

Огранізатор:
Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Суми запрошує власників, керівників, топ-менеджерів мікро, малого і середнього бізнесу взяти участь у тренінгу «Ефективна комунікація та ораторське мистецтво у бізнесі», який відбудеться 14-15 травня в онлайн-форматі.

Серед питань, що будуть розглядатися на тренінгу:

✅Аргументаційний практикум (структура аргументації; психологія цінностей цільової аудиторії; підлаштування аргументації під цінності цільової аудиторії; практика побудови переконання).

✅Основи майстерності публічних виступів (алгоритм підготовки публічного виступу;
психофізична підготовка до виступу; прийоми роботи з диханням, голосом, дикцією; прийоми утримання уваги аудиторії; правила організації зворотного зв’язку при роботі з аудиторією; питання залу: класифікація та способи обробки).

✅Основи ефективної комунікації (стратегічні концепти успішної комунікації; основи домінування в комунікації; практикум технік «м’якої» взаємодії в конфліктній бізнес-комунікації).

✅Техніки «жорсткої» взаємодії в конфліктній бізнес-комунікації (умови вибору «жорсткої» взаємодії в бізнес-комунікації; техніки «жорсткої» комунікації).

✅Практикум мовних технік конструктивної комунікації (ази практичної конфліктології; алгоритм дій по перетворенню власних атак в конструктив; алгоритм ефективного реагування на вербальні атаки; практикум мовних технік конструктивної комунікації; практикум мовних комунікативних технік в управлінні персоналом).

Тренер – Олена Берещук, засновник школи ораторського мистецтва, визнаний експерт з риторики, спеціаліст з лідерства, мотиваційний спікер.

Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова.

Даний тренінг реалізується Центром Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми, що заснований на базі ГО “Рада молодих вчених”, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

✅ Сертифікат за результатами проходження тренінгу може бути виданий за умови присутності учасника не менше як на 75% часу тренінгу.

Додаткова інформація

Оргкомітет ЦІПБ м.Суми: 050 247 02 04

#eu4business
#bscsumy

http://www.bisc.org.ua/

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko